Zāliens, dzīvžogi/Приведу в порядок Ваш сад и помогу Вашему газону выглядеть здорово, пoкос газонa. Aэрация, чистка и химическая прополка газона по доступным ценам. Стрижка хвойных, декоративных и других растений итд.
Озеленим и облагородим Вашу территорию oт 0, 3 eur/m2.
Dzīvžogu, augļu koku formēšana un griešana. Dobju piegriešana. Visi dārza darbi, visi darbi ar zālienu. Profesionāla tehnika.
Ja zāliens parāk biezs, pāraudzis un izskatās neveselīgs, tajā ir sūna, vecā un atmirusī zāle, par daudz nezāļu, tad to var likvidēt tikai ar reāli p r o f e s i o n ā l u tehniku ar speciālajiem nažiem. Piedāvājam arī zāliena ķīmisko un mehānisko apstrādi pret ceļkājām, pienenēm un citām daudzgadīgajām divdīgļlapam, kā arī un jauna zāliena ierīkošanu ( no 0.3 eur/m2) un aerāciju, pļaušanu, vertikulēšanu, augsnes/zālāja virskārtas līdz 5 cm vieglo kultivāciju, bruģa attīrīšanu no sūnas un vecās zāles, Palīdzēšu Jūsu zālienam teicami izskatīties.
Iespējams pilns serviss, kurš saistīts ar zālienu. Zāliena pirmspārdošanas sagatavošana par labām cenām.
Rīga un Rīgas rajons, izbraucu līdz 250 km no Rīgas.
Aerācija, skarifikācija, vetikulēšana no 0, 10 eur/m2.
papildus savākšana, piesēšana, mēslošana, izvešana. + pilns serviss.
Strādājam tikai ar savu augstvertīgo profesionālo tehniku ( aeratori/skarifikator i/vertikulētāji/apmalī šu un apdobju griezēji/dzīvžogu šķēres un zaru augstgrieži, /mauriņa traktori ar savākšanu /sēklu un mēslojuma izkliedētji utt. ) - vācu Sabo, Cramer, Stihl, Solo portugāļu Dormak, itāļu Agrinova, zviedru Husqvarna, amerikāņu Toro ), dāņu zāliena DLF sēklas un tikai vācu mēslojums.

Pieredze 10 gadi, pozitīvas atsauksmes, apmierināti klienti.

Tālrunis: (+371)29-21-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:09.09.2019 11:06