Paši lietojam un arī jums varam ieteikt un mūsu birojā nodemonstrēt.

Sildītājs ir paredzēts lietošanai dzīvojamās telpās - dzīvokļos, birojos, un īpaši vasarnīcās kā alternatīvs apsildes veids. Tas ir mobils, nav nepieciešams elektrības avots un ir ļoti efektīvs, jo silda ne tikai uz gaisa apmaiņas, bet arī izstarojuma principa, līdzīgi saulei. Tas ir 1, 5 - 2 reizes ekonomiskāks par elektriskajiem sildītājiem. Šis gāzes apsildes kamīns paredzēts lietošanai ar vidējo (27 l) gāzes balonu, ievietojot tā iekšpusē, taču iespējams pieslēgt arī 50 l gāzes balonu. Šāda tipa sildītājus piedāvājam jau vairākus gadus un paši savu telpu apkurē esam pārliecinājušies par tā kvalitāti un efektivitāti.

Kamīna katalītiskais gāzes sadegšanas process ar lielu sildelementa laukumu un relatīvi zemu sadegšanas temperatūru, nodrošina patīkamu komforta - siltuma sajūtu telpā. Kamīns ir ļoti efektīvs un tajā pašā laikā ļoti ekonomisks pateicoties infrasarkanā izstarojuma principam, tas nodrošina nevainojamu un ātru apsildi dzīvojamās telpās, terasēs, balkonos, birojos, veikalos, darbnīcās, noliktavās, uzgaidāmās un viesu telpās, vasarnīcās, atpūtas mājās, kempingos, kioskos, kafejnīcās, bāros, tirgus paviljonos, dārza viesībās, kā arī citās gan dzīvojamās, gan arī neapdzīvojamās telpās. Katalītiskais degšanas process nozīmē, ka vienīgā atklātā liesma ir pjezo aizdedzes liesmiņa, kura ir noslēpta aiz slēgtās korpusa daļas. Siltumu bez liesmas ģenerē katalītiskais panelis, kas aizsargāts ar dekoratīvo drošības resti. Sildītāja aizmugure noslēgta ar termoizturīgu plastmasas vāku.

Siltuma atdeve ir tuva 100 %, jo sadegšana ir pilnīga - bez dūmiem, kvēpiem vai toksiskām gāzēm.

Šī ierīce nepārtraukti pārbauda un analizē gaisu, bloķējot gāzes padevi, ja vidē esošais oglekļa dioksīds pārsniedz 1, 5%.

Tehniskie parametri:
Krāsa: melns
Izmēri: 43 x 42 x 78 cm
Svars 13.5 kg
Aizdegšana: pjezo
Siltuma jauda: 2.3-2.9 kW
Apsildāmā m3: 80
Apsildāmā platība pie griestu augstuma 2.7m: ~29 m2
Vidējais gāzes patēriņš: 210 g/h
Režīmi: 1900 - 2400 - 2900 W

Komplektācija:
Katalītiskais gāzes kamīns
Gāzes šļūtene
Reduktors
Savilcēji

Ražotājs: Bartolini
Modelis: Pullover K165
Tips: Gāzes
Stāvoklis: jaun.
Cena: 109 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:20.01.2021 18:14