Piedāvājam siltināt sienas, aizpildot gaisa spraugu (jebkādi tukšumi) ar putām-sildmateriālu. Sildmateriāls ir elpojošs un laiž cauri gaisu līdzīgi vatei. Nejauciet ar poliuretāna putām vai putuplastu.

Strādājam pa visu Latviju bez brīvdienām.

Tiek piedāvāts nekaitīgs materiāls, kas ir tvaiku caurlaidošs, nedegošs. Ar laiku tas nesamazinās.
Sienu siltināšana notiek no ārpuses caur 22mm atverēm krāvuma šuvēs. Rezultātā atveres ir aizmūrētas līdz neredzamībai. Pabeidzot darbu, notiek sakopšana.

Piedāvātais siltināšanas variants ir labs ar to, ka:
1. Laba cena, 2. Efektīvs (siltāks nekā putuplasts, siltumvadītāja koeficients 0, 028–0, 047 Vt/m K), 3. Nekaitīgs ēkai un cilvēkam.

Putas tiek aizpildītas atverē gatavā putu nesastingušā veidā ar spiedienu. Pēc tukšuma aizpildīšanas tās iziet no tukšām spraugām un blakus atverēm. Tas nozīmē, ka ir jāpāriet pie nākamās atveres. Tādējādi pēc kārtas aizpildot sienu, tiek izslēgts siltināšanas bojājums. Pēc īsa laika putas sacietē uz visiem laikiem.

Lai izvairītos no bojājumiem un haltūras, darbu ar putu aizpildīšanu veicu personīgi. Tas ļauj visu kontrolēt un kvalitatīvi veikt darbus.

Bez maksas: 1. konsultējam, 2. veicam kartēšanu ar siltumvizoru (ar siltuma kameru), 3.veicam objekta apskati.
Darba izmaksas ir atkarīgas no sienas augstuma, atstarpju biezuma, atrašanās vietas. Bet cena nav siena, var bīdīt. Zvaniet, vienosimies.

Skatītīt video klipu pēc saites.

Предлагаем утеплить стены заполняя воздушный зазор (любые пустоты) пеной-утеплителем. Утеплитель является дышащим и пропускает воздух подобно вате. Не путайте с полиуритановой пеной или пенопластом.
Предлагается безвредный материал, паропроницаемый, не горючий. С течением времени не проседает.

Работаем по всей Латвии без выходных.

Утепление стен происходит снаружи. через отверстия 22мм. в швах кладки. В последствии отверстия замуровываются до невидимости. В завершении производится уборка.

Предлагаемый вариант утепления хорош тем, что:
1. Не дорог, 2. Эфективен (теплее чем пенопласт, коэффициент теплопроводности 0, 028–0, 047 Вт/м К), 3. Безвреден для здания и для человека.

Пена закачивается в отверстие в готовом пенообразном незастывшем виде, под давлением. После заполнения пустоты она вылезает из щелей и соседних отверстий. Это означает, что надо переходить к следующему отверстию. Таким образом по порядку заполняя стену исключается брак в утеплении. Через короткое время пена твердеет навсегда.

Воизбежании брака и халтуры, работу по заполнению пеной произвожу лично. Это позволяет всё контролировать, и качественно производить работы.

Бесплатно: 1. консультируем, 2. производим сьёмку тепловизором (термокамерой), 3. производим осмотр обьекта.
Стоимость работы зависит от высоты стен, толщины зазора, расположения объекта. Но цена не стена, можно двигать.
Звоните, договоримся.

Более подробно, с видео информацией смотрите по интернет-ссылке под фотографиями.

Tālrunis: (+371)26-15-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons
Uzņēmums:POLIMER LV

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 14.11.2023 18:37