Valpaint visām krāsām 15% atlaide. Kompānija ir viena no vadošajiem krāsu un dekoratīvo materiālu interjera un eksterjera ražotājiem. Uzņēmumu dibināja sarti ferdinando kungs, 1988. Gadā un tiek uzskatīts par vienu no tehnoloģiski progresīvākajiem itālijas uzņēmumiem, pateicoties pašu laboratorijām ar pieredzējušiem ķīmiķiem un tehniķiem. Uzņēmums ražo produktus no visaugstākās kvalitātes, kas konsekventi atbilst vides aizsardzības prasībām.

Всем краскам Valpaint 15% скидка. Компания Valpaint является одним из ведущих производителей красок и отделочных материалов для внутренней и наружной отделки. Компания была основана в 1988 году г-ном сарти фердинандо и считается одним из самых технологически передовых итальянских предприятий благодаря собственным лабораториям со штатом опытных химиков и техников. Компания производит передовую продукцию самого высокого качества, неизменно отвечающую требованиям охраны окружающей среды.

VALPAINT visām krāsām tikai novembrī 25% atlaide kompānija ir viena no vadošajiem krāsu un dekoratīvo materiālu interjera un eksterjera ražotājiem. Uzņēmumu dibināja sarti ferdinando kungs, 1988. Gadā un tiek uzskatīts par vienu no tehnoloģiski progresīvākajiem itālijas uzņēmumiem, pateicoties pašu laboratorijām ar pieredzējušiem ķīmiķiem un tehniķiem. Uzņēmums ražo produktus no visaugstākās kvalitātes, kas konsekventi atbilst vides aizsardzības prasībām.

Cena: 10 €
Vieta:Rīga
Uzņēmums:Deko Holding

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:16.10.2019 13:58