Dekoratīvais akmens White Hills fasāžu apdarei. Ar dekoratīvo akmeni var aplikt gan visu māju, gan izcelt tikai dažās sienas vai kolonnas. Ar bezšuves akmeni var aplikt pamatni.
Dekoratīvais akmens ir izveidots no betona bez keramzīta un mūsu akmens ar šādu dizainu, krāsu gammu un sastāvu ir vienīgais Latvijā. Iztrādāts tieši mūsu klimatam: nebaidās no saules un karstuma, nebaidās no mitruma, nebaidas no sala. Akmens stiprinās ar līmes palīdzību. Ja tā ir ķieģeļflīžu faktūra, tad šuves vajadzēs aizpildīt ar šuves aizpildītājjavu, kur var pielietot daudz dažadu toņu. Ja ir bezšuves faktūra, tad šuves aizpildīt nav nepieciešams. Apmeklējiet mūsu mājas lapu, lai atrast to, kas Jums tiešām patikts vai nāciet pie mums uz pārdošanas biroju- piemeklēsim Jums ideālāko variantu.

Декоративный камень White Hills для облицовки вашего фасада. Декоративным камнем можно обложить или весь дом или же выделить какие-то элементы: стены, колонны и. т. д. безшовным камнем можно обложить фундамент.
Декоративный камень сделан из бетона и без примеси керамзита- и мы единственные в Латвии с таким составом. Данный состав разработан для нашего климата: не боится морозов, солнца (жары- не выгорает, можно устанавливать на камины), влаги.
Камень крепится с помощью клея. Есть вариант (кирпичная плитка) где далее будет необходимо заполнить швы (можно в шов добавить красители -есть 16 цветов ). Есть бесшовные варианты - шов заполнять не надо. Посетите нашу домашнюю страничку и выберите или же заезжайте к нам в офис- специалисты подберут подходящий для вас вариант.

Cena: 27 €
Tālrunis: (+371)26-66-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:14.10.2019 10:50