Cedral cementa apšuvuma paneļi ar savu izskatu atgādina koka apdares dēļus, taču tām ir pilnīgi cits sastāvs. Deļi nepūst un tiem nav nepieciešama pastāvīga pārkrāsošana. Cementa apšuvuma paneļus izmanto komerciālas nozīmes un privātiem namiem.

Mums ir ļoti plaša kronšteinu, T un L profilu veidu izvēle, kā arī citi komplektācijas veidi alumīnija karkasiem.

Fasādes paneļi tiek piedāvāti plašā krāsu gammā ar fakturējošu vai līdzenu virsmu un vizuāli atgādina ciedrukoka struktūru. Krāsu toņu ziņā iespējams izvēlēties gan viendabīgu krāsojumu, gan krāsojumu, kas rada telpisku efektu un labi piemērots savdabīgiem arhitektoniskiem risinājumiem. Paneļu standarta izmēri ir garumā 3600mm (ar pielaidi 5%), platumā 190mm (pielaide 1.5%), biezumā 10mm (pielaide 10%). Vienā paletē ietilpst 144 šāda veida dēlīši, un ar tiem noklājama aptuveni 83 kvm liela platība.

Atšķirībā no koka vai plastmasas fasādes apšuvuma, šķiedrainā cementa paneļus raksturo vairākas priekšrocības. Tas ir materiāls, kas ir izturīgs pret mehānisko iedarbību, ekspluatācijas laikā neplaisā, nedrūp un nesairst. Tam nav nepieciešama īpaša kopšana, piemēram, ik pa laikam pārkrāsojot vai apstrādājot ar speciāliem līdzekļiem kā koka apdarei. Paneļi nav jāmazgā, jo visus netīrumus no fasādes virsmas noskalo lietus, tie arī nepievelk netīrumus tik ļoti kā plastmasas virsmas, uz kurām mēdz veidoties statiskā elektrība. Tāpat šķiedrainā cementa plāksnes ir izturīgas pret temperatūras maiņām un, piemēram, uzkarstot saulē, tie nedeformējas kā plastmasas saidings.

Cena: 14.95 €
Tālrunis: (+371)28-88-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:03.01.2021 11:32