"remc Premium" - izturīga, stilīga, Latvijā ražota siltumnīca.

No abām pusēm siltumnīca aprīkota ar durvīm un logiem. Durvīm un logiem ir stiprinājumi, kas pasargā tos no vēja brāzmām.
7 gadu laikā nevienas sūdzības par kvalitāti.
Dārgi, augstas kvalitātes materiāli. Siltumnīcas svars atkarībā no tās lieluma sasniedz 200-350 kg. Siltumnīcas karkass – metāla (cinkots konstrukcijas tērauds S350, cinka pārklājums Z275 (parasti tieks izmantots ne biezāks par 140-180)). Izmantotais tērauds ir divas reizes biezāks par to, kas ir vairumam Latvijā izplatīto siltumnīcu. Metāla platums 35 mm.
Polikarbonāts – Eiropas, 6-8 mm biezs (ražotāja garantija – 10 gadi). Visas polikarbonāta malas ir īpaši apstrādātas, lai pasargātu tās no netīrumiem un zaļo plankumu rašanās. Polikarbonāts netiek pieskrūvēts pie karkasa ar skrūvēm vai piestiprināts ar metāla lentu, kas bojā polikarbonātu, bet tiek izmantots speciāls, tieši polikarbonāta piestiprināšanai paredzēts H-profila plastikāta savienojums, kas pagarina polikarbonāta ekspluatācijas laiku un pasargā to no plaisu veidošanās un citiem mehāniskiem bojājumiem.

"REMC Premium" - прочная, стильная теплица, произведенная в Латвии.
С обоих сторон теплица оборудована дверьми и окнами для проветривания.
Двери и окна имеют крепления, защищающие их от порыва ветра.
За 7 лет ни одной жалобы на качество.
Дорогие, качественные материалы. Вес теплицы в зависимости от ее размера достигает 200 – 350 кг. Каркас – металлический оцинкованная конструкционная сталь S350, цинковое покрытие Z275 (обычно используется не более 140 180). Сталь в 2 раза толще, чем у большинства распространенных в Латвии теплиц. Ширина металла 35 мм.
Поликарбонат – европейский, 6 mm (гарантия от производителя 10 лет). Все края поликарбоната специально обработаны, чтобы защитить его от попадания грязи и образования зеленых пятен. Поликарбонат не прикручивается болтами к каркасу и не прикрепляется металлической лентой, что портит поликарбонат, а используется специальное пластиковое соединение H профиль, предназначенное для крепления поликарбоната, что продлевает срок эксплуатации поликарбоната и защищает его от появления трещин и других механических повреждений.

Ražotājs: Remc
Platums x Garums: 2x6.35
Cena: 2 050 €
Tālrunis: (+371)26-35-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Rīga, Dārzciema iela 60
Uzņēmums:SIA REMC

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:26.03.2020 13:36