Siltināšana ar ekovati visā Latvijā-uzņēmums ar 7 gadu pieredzi siltināšanā. Uznēmums pārstāv un izmanto EKOISO ražotnes produktus:
+ ECOWOOL PREMIUM λ- 0.036- 0.040 ETA sertifikāts ir apliecinājums, ka produkts ir izcilas kvalitātes būvmateriāls, kas atbilst augstākajām Eiropas normām, kā arī tam ir CE sertifikāts.
+ECOWOOL ECONOMY λ- 0.039 kvalitatīvs materiāls par samazinātu cenu.

Ekovate ir elpojošs, mitrumu regulējošs, ekoloģisks siltumizolācijas materiāls, kurš ne tikai saglabās siltumu dzīvojamajās mājās, bet arī ļaus samazināt ikmēneša izdevumus par apkuri.

Утепление эковатой по всей Латвии - компания с 7-летним опытом работы в утеплении. Компания представляет и использует продукцию завода EKOISO:
+ Сертификат ECOWOOL PREMIUM λ- 0.036-0.040 ETA свидетельствует о том, что продукт представляет собой высококачественный строительный материал, отвечающий самым высоким европейским стандартам а так же имеется сертификат CE.
+ ECOWOOL ECONOMY λ- 0, 039 качественный материал по доступной цене.

  Эковата - воздухопроницаемый, регулирующий влажность, экологический теплоизоляционный материал, который не только сохранит тепло в доме, но и снизит ежемесячные расходы на отопление.

Cena: 21.50 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:31.07.2019 11:23