Revolucionārs Gps sekotājs neaizstājamu palīgs mīlulim. Šī nelielā, bet jaudīgā ierīce ir radīta, lai nodrošinātu mieru mājdzīvnieku īpašniekiem, sniedzot iespēju ne tikai izsekot savu četrkājaino draugu, bet arī sazināties ar viņu jebkurā brīdī.

Zvans Tavam Mīlulim
Viena no izcilākajām funkcijām ir balss zvana iespēja, kas ļauj ne tikai uzklausīt, kas notiek apkārt mīlulim, bet arī sarunāties ar viņu. Vai esi prom no mājas un vēlies dot savam draugam komandu vai vienkārši dzirdēt viņa reakciju? Zvani tieši uz ierīci un izbaudi divpusēju saziņu ar savu mīļo dzīvnieciņu.

Kompakts un Vieglais Dizains
Mēs saprotam, ka mīlulim ir jājūtas brīvi un ērti, tāpēc šis GPS ir izstrādāts ar domu par ergonomiku. Tā mazs izmērs un vieglums nodrošina, ka ierīce nekavēs mīlulim izpētīt, skriet vai spēlēties.

Ūdens Izturība
Nebaidieties no lietus vai ūdens tuvuma GPS ir ūdensizturīgs. Lai arī mīlulis izvēlētos peldi vai plunkšķēšanos peļķē, GPS sekotājs būs drošībā, sniedzot Jums informāciju par viņa atrašanās vietu.

Silikona Apvalks
Gādājot par mīlulim nepieciešamo aizsardzību, izsekotājs nāk ar silikona apvalku, kas ne tikai aizsargā ierīci, bet arī ir patīkams pieskāriens mīlulim. Apvalks nodrošina papildus drošību pret sitieniem, skrāpējumiem un nodilumu, pagarinot GPS sekotāja kalpošanas laiku.

Ideāls Risinājums Drošībai
Vai Jūsu mīlulis ir piedzīvojis piedzīvojumu mīlētājs vai vienkārši vēlaties papildus drošības slāni, šis gps ir ideāls risinājums. Uzstādiet ģeožogus, izmantojiet izsekošanas funkcijas reāllaikā un sazinieties ar savu mīluli, lai pārliecinātos, ka viņš ir drošībā.

Ar izsekošanas ierīci, nekad nezaudējiet saikni ar savu mīluli un baudiet mieru, zinot, ka viņš ir tikai zvana attālumā.

Preces Specifikācijas:
Modelis: GPS Sekotājs RF-V47
Svars: Apmēram 40g
Izmēri: 50mm x 35mm x 15mm
Krāsa: Standarta melna ar iespējamām citām krāsu variācijām
Baterijas darbības laiks: Līdz 48 stundām aktīvā režīmā
Ūdensizturības līmenis: IP67
Savienojamība: GSM/GPRS
Frekvenču diapazons: 850/900/1800/1900 MHz
GPS precizitāte: Līdz 5 metriem
Komunikācijas: 2-veidu audio saziņa ar iebūvētu mikrofonu un skaļruni
Pielietojums: Mīlulim piemērotas izsekošanas platformas pieejamība
Papildus funkcijas: Ģeožogu iestatījumi, kustību vēstures žurnāls, zema baterijas līmeņa brīdinājumi
Aksesuāri: Silikona apvalks, uzlādes kabelis, lietotāja rokasgrāmata

Šo Preci, kā arī citus variantus var apskatīt un iegādāties pie mums VEIKALĀ, darba laikā, vai arī pasūtot ar kurjeru (Pirms braukšanas lūdzu zvaniet, lai pārliecinātos, ka prece ir uz vietas)

Piegāde ar Kurjeru visā Latvijā – 5 Eur (iespējama pēcapmaksa - samaksa kurjeram uz rokas preces saņemšanas brīdī). Piegādes laiks Rīgā: 1-2 darba dienas, pārējā Latvijā: 1-3 darba dienas. Papildus informācijai un lai apskatītu citus piedāvājumus spiediet uz saiti ''mājas lapa"

Cena: 63 €
Tālrunis: (+371)28-92-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Rīga, Čiekurkalna 1. līnija 84 (204 kab.), 2. stāvs
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 17:30
Sest.10:00 - 14:00

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 05.04.2024 17:08