Automašīnas sēdekļa pārvalks mājdzīvniekiem Mp5403 209 x 140 cm Purlov

Sēdekļa pārvalks mājdzīvniekiem

Apraksts

Ūdensnecaurlaidīgs un neslīdošs - pārklājums ir ūdensnecaurlaidīgs, kas ne tikai aizsargā automašīnas polsterējumu no netīrumiem un mitruma, bet arī padara paklājiņa virsmu daudz vieglāk tīrāmu; paklājiņa apakšējā daļa ir pārklāta ar īpašu neslīdošas gumijas slāni, kas uzlabo stabilitāti uz sēdekļa.

Viegli uzstādāms un drošs - vienkārši izvelciet paklājiņu uz automašīnas aizmugurējā sēdekļa un piestipriniet to pie pagalvjiem un sānu rokturiem; īpašas drošības jostu atveres ļauj droši nostiprināt savu mīluli.

Sānu atvērums - sānu atloki ir aiztaisāmi ar rāvējslēdzēju, lai aizsargātu visu automašīnas telpu un ļautu jūsu mājdzīvniekam iekļūt un izkļūt no automašīnas, neriskējot piesārņot transportlīdzekli un tā salonu.

Drošības tīkls - paklājiņa priekšpusē, centrālajā daļā, ir tīkls, kas novērš nekontrolētu dzīvnieka iekļūšanu automašīnas priekšpusē; suns caur tīklu var vērot, kas notiek automašīnas priekšpusē, un tā īpašnieks vai aprūpētājs var pārbaudīt, kā dzīvnieks jūtas, pat tad, kad tas ir guļus stāvoklī.

Specifikācijas

Krāsa: melna
Svars: 1, 4 kg.

Komplektā

Paklājiņš
Kopējie paklājiņa izmēri: 140/209 cm.
Josta

Mājdzīvnieku pārvadāšana automašīnā ir labs veids, kā tos aizvest uz interesantām vietām, kur viņi var brīvi spēlēties un pastaigāties. Tomēr pārvadāšanas laikā automašīnā suns uz sēdekļiem var atstāt daudz spalvu, ko ir grūti noņemt no sēdekļiem. Pēc daudzām rotaļām ārā mājdzīvnieks var būt arī netīrs, kas ir papildu problēma, ja to pārvadā tieši automašīnas pasažieru zonā. Auto pārklājs ir risinājums, kas ļaus jums ātri un bez problēmām transportēt suni jebkur, neriskējot aptraipīt automašīnas salonu.

Veikalā Champion Bike atradīsiet daudz labas kvalitātes preces Jums un jūsu ģimenei.

Garantija uz precēm.

Serviss, Līzings uz vietas, rezerves daļas, remonts, piegāde.

Cena NORADīTA AR PVN.

Gaidam jūs mūsu veikalā, kurš atrodas Rīgā, Venstpils iela 65B. Veikals strādā no otrdienas līdz sestdienai, 9:00 - 18:00. Svētdiena un pirmdiena - brīvdienas. Laipni lūdzam. Pirms došanās uz veikalu precizējiet preces pieejamību veikalā.

Mēs arī varam piegādāt preces jebkurā Latvijas pilsētā vai priekšpilsētā.

Kā arī Daugavpilī gaidām jūs Cietokšņa ielā 60, tirdzniecības centrā "Dittona nams" tirdzniecības vietā nr:156. Strādājam bez brīvdienām no 9:00 - 16:30. Laipni lūdzam. Pirms došanās uz veikalu precizējiet preces pieejamību veikalā.

Cena: 25 €
Vieta:Cits

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 27.02.2024 10:40