Vèl divas spindzelītes un viens kundziņš gaida savus saimniekus. Kopā piedzimām astoņi, daži savus saimniekus jau ir atraduši, bet mēs divas màsiņas un brālītis vēl pacietīgi gaidām, nepadomājiet, ka mēs neesam izvēlēti, jo esam ar kautko sliktāki par saviem radiniekiem, vienkārši neesam vēl satikuši savu cilvēku, kuru nobučot un pārliecināt, ka tieši Es, būšu Tavs labākais draugs. Mēs pasaulē ieradāmies 03.04.19 kas ir ļoti zīmīgs datums, jo šajā datumā ir Vācu aitu suņu dzimšanas diena, kurai appritēja 120 gadi. Mēs esam fantastiski kucēni, ļoti nosvērti, koši pigmentēti un visādi citādi lepni pārstāvēt šo šķirni, jo izaugsim par izciliem šķirnes pārstāvjiem, varēsim piedalīties gan skaistuma skatēs(izstādēs), gan piedalīties sporta sacensībās, apsolamies Jums, jaunais saimniek, nodot bezgalīgu mīlestību un ticam, ka tādu pašu saņemsim pretī.
Uz jaunajām mājām varēsim doties 9.jūnijā, būsim pilnībā sagatavoti jaunai dzīvei, čipoti, reģistrēti, attārpoti, saņēmuši vakcīnas atbilstoši vecumam, ieguvuši paši savu pasi, kucēnu sertifikātu un nelielu pūriņu pirmajām dienām jaunajās mājās.
Saimniece saka, ka par mums katru, varētu rakstīt bezgalīgi tāpēc informāciju nodos personīgi, lai kārtīgi variet izlemt, kurš no mums, Jums sirsniņā iekritīs visvairāk.
Mūsu radinieki no iepriekšējā metiena ir augstu sevi pierādījuši izstādēs un tikuši izcili novērtēti.
Un tagad par mūsu fantastiskajiem vecākiem-
Mamma- Reina De Eizensmit, Pasaules 1. Vietas ieguvēja vācu aitu suņa Willy wom kuckucsland mazmeita, daudzkārtēja izstāžu uzvarētāja, ieguvusi Inter čempiona titulu, Multi čempiona titulu, Latvijas, Norvēģijas, Somijas, Ukrainas, Krievijas čempione, piedalījusies starptatutiskā izstādē, kur milzīgā suņu konkurencē ieguvusi 1.vietu, ekspertu novērtējumi izcili, veiktas veselības pārbaudes, brīva no displāzijas, izgājusi vaislas skati ar augstākajiem novērtējumiem.
Piedalījusies aizsardzības un paklausības trenniņos, saimnieces lielākais lepnums.
Tēvs- Urman Sterne Dinaburg, Izcilu vecāku pēcnācējs, fantastisks savas šķirnes pārstāvis, ļoti pigmentēts un atzīts izstāžu suns, Latvijas Izstāžu Čempions x4
Latvijas Grand-čempions
Lietuvas Grand-čempions
Latvijas Multi-čempions
Inter Čempions
Baltijas Izstāžu Čempions
Eiropas Izstāžu Čempions x2
Savienība Kontinentu Izstāžu Čempions, Krievijas, Vācijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Anglijas, Spānijas, Ukrainas, Slovēnijas, Armēnijas, Beļģijas Čempions.

Diemžēl, cilvēkiem kas dzīvo dzīvokļos, kucēni pārdoti netiks, pie kucēnu iegādes tiks slēgts atsavināšanas līgums, ar iespēju appraudzīt kucēnu.
Kucènu potenciālajiem saimniekiem tiks sniegta visa nepieciešamā informācija kucēnu audzināšanā, atbalsts no kluba un audzētāja, kā arī līdz došanās mājup regulāri sūtītas kucēnu bildītes.
Vairāk vecāku bildes un iepriekšējo kucēnu bildes nosūtīšu privāti. :)

Šķirne: Vācu aitu suns
Vecums: 1.5 mēn.
Cena: 600 €
Vieta:Rīgas rajons

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:24.05.2019 22:48