Pārdodu dažādu izmēru 10:15:20:50 eiro Hydrangea macrophylla Endless Summer kolekcijas izturīgo (-30) platlapu hortenziju, kas spēj ziedēt uz šī gada dzinumiem veidojot ļoti daudz košu ziedu bumbu katru sesto nedēļu no kā radies arī nosaukums - mūžīgā vasara, toņos tā var būt dažāda - no tumši zilā (pH4.3) līdz rozā (pH 6.5), starpā lillā mix, un gaiši rozā - zilā tonī, viss atkarīgs no alumīnija sulfāta daudzuma augsnē un skābuma līmeņa, kam ir domāti profesionālie mēslojumi. Nav jāsedz, bet vēsākos reģionos vai vējainās vietās ieteiktu nedaudz apsegt zarus ar egļu zariem, lai būtu garāks ziedēšanas periods. Priežu skujas saknēm jauzber obligāti, lai tās pasargātu no februāra spožās saules un sala.
Pieejamas ir Hydrangea Macrophylla Endless Summer The Original, Bloom Struck, Summer Crush(1), The Bride(1)(sniegbalta, vēlāk samaisās viegli zilā/rozā tonī atkarīgs kāds pH, nemazinot balto toni, skaisti būs kompozīcijā ar The Original) Pieejami audzētavas C5 ar ES augu pasi oriģinālā podā Endless Summer Hydrangea.
Izsūtu arī caur Omniva.Продаю за 10:15:20:50 евро разных размеров крупнолистную гортензию Безконечное лето, гортензия Hydrangea Macrophylla Endless Summer The Original является первой цветущий на побегах текущего года, очень зимостойкая (-30), не требует плотного укрытие, достаточно торфом прикрыть корни, The Original по цветовой гамме будет от небесно голубого цвета (pH 4.3) до светло розового (pH 6.5). Каличество растений очень ограничено. Предгаю из коллекции Endless Summer - The Bride, Summer love, Bloom Star и The Original. Есть паспорт и растение в оригинальных горшках endless summer. Доступны в горшках С1 и С5 с питомника Endless Summer Hydrangea, с паспортом ЕС.
Просьба для подробной информации и доступность звонить 11-21, Доступно доставка по договорёности или через Омнива.

Nosaukums: Endless Summer Hydrangea
Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Saulkrasti
Cena: 10 €
Tālrunis: (+371)29-43-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīgas rajons, Saulkrasti

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 02.12.2023 10:57