Pancirus Trifoliata Flying Dragon - dekoratīvs ziemeļu citrus, identiski atgādinās mandarīnu, vasarzaļš, pavasarī, un jūlijā abpurs ar savu ziedēšanu, kas smaržos identiski citrusaugiem. Nestandarta, līka zaru attīstība, pievilcīga būs arī ziemas mēnešos, jo ir zaļa. Necieš pārstādīšanu, aug tīrā saulē, no vējiem pasargātā vietā. Augs vidēji smagā augsnē, ar regulāru vieglu mitrumu augsnē. Nav indīgs, bet augļi ir tikai dekoratīvi, jo ir rūgti kā greipfrūts, bet no tiem var vārīt ievārījumu. Kopjams kā jebkurš cits citrus augs. Iztur 6a zonu līdz -20/-23.
Stādа izmērs 85-106сm (7-9gadi), pieejams tikai pēc rezervācijas. Augs tikai no vējiem pasargātā vietā, aiz mājas, šķūņa un tml.Панцирус трёхлистный Flying Dragon - декоративное, северo цитрусовое растение, цветущия, весной и в июли будет цвести белыми мелкими соцветиями с запахом цитрусовых, будет смотреться декоративно даже зимой со своими калючами необычнами, зелёными ветками без листвы. Плоды напоминают вкус грейпфрута, из них лучше варить варение. Растение любит чистое солнца, но не любит места где сквозит. Пересадку не терпит и предпочитает средне-тяжёлую почву с лёгкой регулярной влагой. Выдерживает 6a зону - 20/-23.
Высота растений 80-106см, 7/9 лет. Доступно только по резервации. Будет расти в месте без ветра большого, угол дома, сарая и так далее.

Nosaukums: Pancirus Flying Dragon
Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Saulkrasti
Cena: 80 €
Vieta:Rīgas rajons, Saulkrasti

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 18.05.2024 13:50