Pancirus trifoliata / Pancirus Trifoliata Flying Dragon - dekoratīvs ziemeļu citrus, identiski atgādinās mandarīnu, vasarzaļš, pavasarī, un jūlijā abpurs ar savu ziedēšanu, kas smaržos identiski citrusaugiem. Nestandarta, līka zaru attīstība, pievilcīga būs arī ziemas mēnešos, jo ir zaļa. Necieš pārstādīšanu, aug tīrā saulē, no vējiem pasargātā vietā. Augs vidēji smagā augsnē, ar regulāru vieglu mitrumu augsnē. Nav indīgs, bet augļi ir tikai dekoratīvi, jo ir rūgti kā greipfrūts, bet no tiem var vārīt ievārījumu. Latvijā tas varētu sasniegt 2/2m. Kopjams kā jebkurš cits citrus augs. Iztur 6B zonu līdz -20/-23. Sīkākai informācijai par augu lūdzu zvaniet arī caur WhatsApp.
Pieejami tikai divi izmēri. Aug arī Latgalē, bet vietai ir jābūt bez vējiem. Stāda izmērs 95cm (7-9gadi), pieejami atsevišķi divi mazie stādi 60cm par norādīto summu.Панцирус трёхлистный / панцирус Flying Dragon - декоративное, северo цитрусовое растение, цветущия, весной и в июли будет цвести белыми мелкими соцветиями с запахом цитрусовых, будет смотреться декоративно даже зимой со своими калючами необычнами, зелёными ветками без листвы. Плоды напоминают вкус грейпфрута, из них лучше варить варение. Растение любит чистое солнца, но не любит места где сквозит. Пересадку не терпит и предпочитает средне-тяжёлую почву с лёгкой регулярной влагой. Выдерживает 6Б зону - 20/-23. Даже климат латгалии.
В Латвии растение может достигать 2/2 метра.
Для подробной информации просьба звонить, можно и WhatsApp. Высота растения 95см, 7/9 лет. Доступны два саженца 95см Flying Dragon и за указанную сумму 60см pancirus trifoliata.

Nosaukums: Pancirus trifoliata
Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Saulkrasti
Cena: 30 €
Tālrunis: (+371)29-43-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīgas rajons, Saulkrasti

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 02.12.2023 10:55