Sausā tualete ir autonoma kompostējoša tualete, kurai nav nepieciešams savienojums ar kanalizācijas un ūdens apgādes sistēmu. Tualetes konstrukcija ir izstrādāta ar mērķi radīt maksimāli labvēlīgus apstākļus organisko atkritumu kompostēšanai. Produkts ir izstrādāts modernā dizainā, no augstvērtīgas plastmasas, un atbilst nepieciešamajām sanitāri-higiēniskajā m, ekoloģiskajam un ergonomiskajām prasībām.

Kompostējoša tualete, no vienas puses, ir moderno tehnoloģiju un dabīgo bioloģisko procesu apvienojums, bet, no otras puses, tā ir ierīce, kuru ir ļoti viegli lietot.

Ir pieejami un lētāki modeli mazāka tilpuma

ECO Elite ir populārākā kūdras tualetes uzlabots modelis. Mēs uzlabojām ventilācijas un izkliedes sistēmas. Tagad jauns izkliedēšanas disks ar uzlabotu kūdras sastāva sadali, labākas kvalitātes ventilācijas caurule, savienojuma elementi ventilācijas cauruļu savienošanai ir stingrs un drošs savienojums. Vienkārša uzstādīšana un apkope, kā arī speciāli izstrādāta ventilācijas sistēma.
Piegāde DPD
Visam cenām iekļauts PVN 21%
Jaunam klientam dāvana kūdras pildījums 20L.

Garums: 790 mm;
Platums: 615 mm;
Augstums: 820 mm;
Sēdekļa augstums : 508 mm;
Tvertnes tilpums: 100l;
Dozatora tvertnes tilpums: 30l;
Svars : 15, 5 kg.

Komplektācija:
Tualete sastāv no divām daļām: augšējā un apakšējā:
ventilācijas caurule,
Drenāža šļūteni
klipsis drenāžas šļūtenes nostiprināšanai,
tualetes sēdeklis ar vāku (balts)

Автономный туалет для компостирования, который не требует подключения к канализации и системе водоснабжения. Туалет построен для создания наиболее благоприятных условий для компостирования органических отходов.
ECO Elite– это улучшенная модель самого популярного торфяного туалета. Мы усовершенствовали системы вентиляции и разбрасывания. Теперь новый разбрасывающий диск с улучшенными показателями распределения торфяной композиции, вентиляционная труба лучшего качества, муфты для соединения вентиляционных труб имеют жёсткое и надёжное соединение, новый дизайн упаковочного короба.
Простота монтажа и ухода, а также специально разработанная система вентиляции, автоматические створки и высокоэффективная система разброса торфяной композиции сделают незаметным присутствие туалета в Вашем доме.
Доставка DPD
Все цены включен ПВН 21%
Новым клиентам подарок 20Л наполнителя.
Длина: 790 мм;
Ширина: 615 мм;Jaun
Высота: 820 мм;
Высота сиденья: 508 мм;
Объем корпуса: 100л;
Объем емкости дозатора: 30л;
Вес: 15, 5 кг.

Nosaukums: Eco Elite
Atrašanās vieta: Rīga, Maskavas priekšpilsēta
Cena: 210 €
Tālrunis: (+371)28-28-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Maskavas priekšpilsēta

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:09.10.2019 11:19