Skaista, zaļa, stabila un ietilpīga (20l) barotava mājputniem. Šai barotavai ir dažas ļoti nozīmīgas priekšrocības, salīdzinot ar citiem barotavu veidiem. Pirmkārt, dziļā barotavas pamatne ar apaļajiem barošanās caurumiem ir izveidota tā, ka putniem fiziski nav iespējams barību no tās izkašņāt, tādējādi barības zudumu nav gandrīz nemaz (vien tik, cik putnam pieķeras pie knābja). Otrkārt un, mūsuprāt, galvenokārt, šīs barotavas var droši atstāt ārā spēcīgā lietū un barība tajā nesamirks.

Barotavas augšpusē ir liels, robusts, skrūvejams vāks, kas padara barības uzpildīšanu ļoti ērtu.

Šī barotava pieejama arī lielākos: 30L un 40L variantos (skatīt attēlu).

Pasūtīt var pa tālruni vai mūsu interneta veikalā (spiediet uz saites "apskatīties" lejā pie kontaktiem).

Aicinām sekot līdzu mūsu interneta veikala sadaļai "JAUNUMI". Mūsu sortiments pastāvīgi tiek papildināts ar jaunām un aizraujošām precēm putnkopībai.

Esam pievienojušies kustībai "Atkrāpies" - tas garantē to, ka veicot jebkuru pirkumu pie mums, valstij tiks samaksāts PVN, jo uzskatām, ka tikai tā - maksājot visus nodokļus, mūsu mīļā Latvija var ilgtermiņā pastāvēt, plaukt un zelt. Aicinam arī visus arī pievienoties šai vērtīgajai akcijai un ziņot par negodprātīgiem tirgotājiem, kas tirgo preces, neizsitot kases čeku, vai veic jebkādas citas darbības, ar mērķi apiet godīgu nodokļu nomaksu.

Marka: Barotava
Modelis: Siloss
Atrašanās vieta: Cits
Cena: 49.99 €
Tālrunis: (+371)20-05-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Cits
Adrese:"Plaukas", Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Saimniecība Vistiņas"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.11.2019 22:23