Inkubācija - tas ir aizraujošs un izglītojošs process - ar jaunajiem Puisor inkubatoriem tas ir arī pavisam vienkāršs, turklāt budžetā robu neiesitīs.

Ja apsverat inkubatora iegādi, šis ir jaunums tieši Jums. Ražots Eiropas Savienībā un izcili vienkāršs lietošanā.
Inkubators Puisor ir pilnībā pirmsiestatīts rūpnīcā - vairāk nekādu satraukumu par temperatūras un mitruma iestatīšanu. Vienkārši iesledziet rozetē, pielejiet ūdeni un inkubators ir gatavs darbam. Inkubēt vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Kļūdīties nav iespējams un teicams rezultāts garantēts. Puisor rada ideālus inkubācijas apstākļus, kas der visiem mājputniem.

Modelim IO103TH, atšķirībā no modeļa IO103, ir displejs, kas rāda temperatūru un mitruma līmeni.

PUISOR inkubatori ir labi pazīstami Eiropā, īpaši Francijā, kur jau tagad tas darbojās un priecē ar teicamiem šķilšanās rezultātiem daudzas jo daudzas saimniecības. Vēlaties redzēt Puisor darbībā un pārliecināties par tā ražīgumu pašu acīm? Noskatieties video mūsu mājaslapā (spiest uz saites ''apskatīties'' lejā pie sludinājuma kontaktiem).

Inkubators ražots no izturīgas, elastīgas plastmasas un ir viegli kopjams. Caurspīdīgais vāks visai ģimenei ļaus novērot dzīvības rašanās brīnumu. Lieliska dāvana.

Inkubatora ietilpība - 51 ola. Pilnīgi manuālā režīmā (izņemot sinhronās grozīšanas olu turētāju) inkubatora ietilpība - 70 olas.

Visa informācija par Puisor inkubatoru un tā iegādes iespējām pieejama putnkopības preču interneta lielveikalā (spiest ''apskatīt'') vai pa tālruni. Ātra un lēta piegāde visā Latvijā.

Marka: Puisor
Modelis: Io103Th
Atrašanās vieta: Cits
Cena: 85.99 €
Tālrunis: (+371)20-05-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Cits
Adrese:"Plaukas", Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Saimniecība Vistiņas"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.11.2019 22:24