Tagad par pazeminātu cenu - tikai 399 Eur. Tieši Cimuka inkubatori dēļ izcilās precizitātes un lieliskajiem šķilšanās rādītājiem ir visplašāk izmantotie inkubatori putnkopības zinātnes pētījumos (pierādījumus tam atradīsiet preces aprakstā mūsu interneta veikalā). Jaunā inkubēšanas sezona nāk virsū ar joni - aicinām par inkubatora iegādi domāt savlaicīgi, jo ražotājs ir ļoti noslogots un ziemas/pavasara sezonas karstumā būs vēl noslogotāks.

Cimuka Prodi inkubatori, pateicoties vairākām patentētām inkubācijas sistēmām, nodrošina izcilus šķilšanās rādītājus, tas jau ir pierādījies arī vadošajās Latvijas putnkopības saimniecībās (iespējams saņemt atsauksmes).

Cimuka ir Turcijas inkubatoru un inkubācijas sistēmu ražošanas gigants un neapšaubāms milzīgā Turcijas inkubatoru tirgus līderis. Visi Cimuka produkti pārsteidz ar izcilu kvalitāti un nepārspējamām tehnoloģijām, kas rūpīgi izstrādātas vairāk kā 30 gadu laikā. Pēdējos gados Cimuka iet globālā uzvaras gājienā pasaules inkubācijas sistēmu tirgū un dēļ produktu neatkārtojamās kvalitātes un pieejamajām cenām ir iemantojuši arvien pieugošu popularitāti Francijā, Vācijā, Lielbritānijā, Polijā, Krievijā kā arī neskaitāmās citās pasaules valstīs.

Šo inkubatoru augstā kvalitāte, bet pieejamā cena padara tos pievilcīgus arī amatieru līmeņa putnkopjiem. Jebkas, ko Jūs ieliksiet šajā inkubatorā, izveidosies par čiepstošu cālīti.

Veidojot produktu, ražotājs ir izmantojis savu vairāk kā 30 gadu pieredzi putnkopības iekārtu ražošanā. Inkubatora dizains ir pārdomāts un ērts lietošanā, īpaša uzmanība ir pievērsta funkcionalitātei. Inkubatoram ir divas durvis, gan priekšā, gan aizmugurē, tādēļ kopšana ir daudz ērtāka un vienkāršāka nekā citām iekārtām.

PRODI inkubatori, pateicoties vairākām patentētām inkubācijas sistēmām, nodrošina izcilus šķilšanās rādītājus.

PRODI inkubatori ir ne tikai līdzvērtīgi, bet to sniegums pat pārspēj pasaules vadošo zīmolu (piem. , Brinsea vai Rcom) inkubatoru kvalitāti par ievērojami draudzīgāku cenu.

Tehniskā specifikācija:
Ietilpība: 60 vistu / 40 pīļu vai tītaru / 108-156 paipalu / 24 zosu olas
Patēriņš: vidējais 60W (maksimālais 165W)

Sekojiet līdzi mūsu interneta veikala sadaļai 'Jaunumi'. Drīzumā ļoti daudz jaunu un interesantu preču putnkopībai.

Esam pievienojušies kustībai "Atkrāpies" - tas garantē to, ka veicot jebkuru pirkumu pie mums, valstij tiks samaksāts PVN, jo uzskatām, ka tikai tā - maksājot visus nodokļus, mūsu mīļā Latvija var ilgtermiņā pastāvēt, plaukt un zelt. Aicinam arī visus arī pievienoties šai vērtīgajai akcijai un ziņot par negodprātīgiem tirgotājiem, kas tirgo preces, neizsitot kases čeku, vai veic jebkādas citas darbības, ar mērķi apiet godīgu nodokļu nomaksu.

Marka: Inkubators
Modelis: Prodi ct60 sh
Atrašanās vieta: Cits
Cena: 399 €
Tālrunis: (+371)20-05-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Cits
Adrese:"Plaukas", Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Saimniecība Vistiņas"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.11.2019 22:23