Lēts un iedarbīgs palīgs putnu spalvu noplūkšanai. Nelielu putnu saimju īpašniekiem stacionāru plūkšanas iekārtu iegāde nereti izmaksā pārāk dārgi – šis ir risinājums, kas atvieglos darbu. Uzgalim ir seši mīksti gumijas pirksti, kas nodrošina labu saķeri ar spalvu plūkšanas procesā.

Pasūtīt var mūsu interneta veikalā (spiest uz "apskatīties" lejā pie kontaktiem).

Laipni aicinām apmeklēt mūsu uzlaboto interneta viedveikalu putnkopjiem. Tagad vēl ērtāk, ātrāk un vienkāršāk atradīsiet sev nepieciešamās preces mūsu pastāvīgi pieaugošajā sortimentā. Neaizmirstiet apskatīt arī jaunās preces sadaļā JAUNUMI. Lai nokļūtu interneta viedveikalā, spiediet uz saites "Apskatīties" lejā pie kontaktiem.

Esam pievienojušies kustībai "Atkrāpies" - tas garantē to, ka veicot jebkuru pirkumu pie mums, valstij tiks samaksāts PVN, jo uzskatām, ka tikai tā - maksājot visus nodokļus, mūsu mīļā Latvija var ilgtermiņā pastāvēt, plaukt un zelt. Aicinam arī visus arī pievienoties šai vērtīgajai akcijai un ziņot par negodprātīgiem tirgotājiem, kas tirgo preces, neizsitot kases čeku, vai veic jebkādas citas darbības, ar mērķi apiet godīgu nodokļu nomaksu.

Marka: Plūkātājs
Modelis: Urbim
Atrašanās vieta: Cits
Cena: 19.99 €
Tālrunis: (+371)20-05-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Cits
Adrese:"Plaukas", Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Saimniecība Vistiņas"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:26.10.2019 14:07