Pārdodu vai mainu pret Volkswagen T4 vai Chrysler Grand Voyager vai Mercedes Vito ar vismaz sešām sēdvietām.
Internet banku nelietoju tāpēc nav iespēja ielogoties ar pilnu pieeju, lai attālināti pārrakstītu, pārrakstīt var tikai caur CSDD.
MB W203 2.2l CDI automāts, komplektācija "ELEGANCE", Latvijā reģistrēts 2021 gadā, dzīvojis Lielvārdes pusē līdz 2024 gadam kad ieguvu īpašumā. Ziemā pastāvīgi nebraucu, tik cik pagājušo gadu divas nedēļas tāpēc tika uzstādītas jaunas ziemas riepas 2023 gada ražojuma, attiecīgi ar visām vajadzīgām piktogrammām.
Savedu kārtībā bremzes, uzstādīju jaunus aizmugurējos bremžu suportus, bremžu diskus, bremžu klučus, bremžu dubļu sargus, kur turas stāv bremzes mehānisms, arī mehānismi pilnībā jauni. Priekšā OEM bremžu suporti bija gana labi tāpēc tiem tika nopirkti remonta komplekti un pārlasīti, un protams jauni bremžu diski, bremžu kluči gumijas caurules. Uzstādīts jauns bremžu vakuuma sūknis. Jauna lambda zonde, ģeneratora strāvas regulators ar oglītēm, mainīts EGR vārts, jaunas priekšējās atsperes, jauni gāzes amortizatori kapotam, mainīta eļļa visi filtri. Vasarā ar profesionālu tehniku iztīrīts salons, kaut gan sākotnēji nebija būtiski netīrs. Komplektā oriģinālie instrumenti un literatūra, velkamais āķis (noņemams).
Virspusēja rūsa ir bijusi uz abām aizmugurējām arkām un uz bagāžnieka vāka, ir apstrādāts ar pret rūsas līdzekļiem, nav ideāli, bet galvenais, lai nerūsē. Tā kā auto Latvijas Rīgas ziemas sāļus maz redzējis virsbūve kopumā ir labā stāvoklī, lonžeroni veseli.
Ekstras kā jau mersedesam:
Kondicionieris
Klimata kontrole
Borta dators
Kruīza kontrole
Spoguļi elektriski regulējami apsildāmi
Tuvās gaismas automātiski ieslēdzas un izslēdzas, ir arī lampu mazgātāji
Advancēts lietus sensors, ieslēdzot automātisko stikla tīrīšanas režīmu var to vairs neaiztikt stiklu tīrīs kad būs slapjš.
Sēdekļi elektriski regulējami apsildāmi
Stūre regulējama daudzfunkcionāla
Drošība
ABS anti-lock Braking System (pretbloķēšanas bremžu sistēma).
ESP Electronic Stability Program (elektroniskā stabilitātes sistēma)
Centrālā atslēga
Imobilaizers
Air-bag
Oriģinālā magnetola FM/AM, CD, navigācija, bluetooth mob. tel,
Noņemams sakabes āķis
Strādājoša lūka
Auto atrodas Rīgā.
Brand
|
Mercedes C200
|
|
Year of issue:
|
2005
|
|
Engine:
|
2.2 diesel
|
|
Gearbox:
|
Automatic
|
|
Run, km:
|
345 749
|
|
Color:
|
Silver metalic
|
|
Body type:
|
Universal
|
|
Checkup:
|
07.2026
|
| Equipment: Power steering, Conditioner, Climate control, Cabin air purifier, Board computer, Parking sensor front, Rear parking sensor, Rain sensor, Круиз-контроль, Hitch, Luke |
| Light: Xenon, Fog headlights, Headlight washers, Autom. dipped beam |
| Seats: El. adjustable, With heating |
| Salon: Armrests |
| Rudder: Adjustable, Multifunctional |
| Security: ABS, Central lock, Signaling, Immobilizer, Air-bag, ESP |
| Mirrors: El. adjustable, With heating |
| Hi-Fi: FM/AM, CD, Навигация, Phone, Bluetooth |
|
VIN code:
|
Show VIN code
|
|
Price:
|
2 200 €
|
| Phone: |
(+371)26-73-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Riga |
Number of unique visits: 1 Date: 16.01.2026 17:29 |
Advertisements © ss sia 2021