Ir pieejams auksts angars īrei. Platība ir 210 (puse no angāra) vai 420 (viss angārs). Cena ir 1, 20 par kvadrātmetru par visu angāru vai 1, 70 par kvadrātmetru par pusi no angāra.
Сдаётся в аренду холодный ангар. Площадь или 210 (половина ангара) или 420 (весь ангар). Цена 1.20 за кв. м. если весь ангар, или 1.70 за кв. м. если половина ангара.
|
City, district:
|
Riga district
|
|
City/civil parish:
|
Garkalnes nov.
|
|
Township:
|
Garkalne
|
|
Street:
|
Sēnu 8 [Map]
|
|
Area:
|
210 m²
|
|
Price:
|
357 €/mon. (1.70 €/m²)
|
| Phone: |
(+371)29-27-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Riga district |
Number of unique visits: 1 Date: 15.05.2026 10:45 |
Advertisements © ss sia 2021