Pārdodu zemes gabalu Rīgā, Olektes ielā 19 – savrupmāju apbūves teritorijā (Dzs1). Līdzens zemes gabals pie meža ar smilšainu grunti, bez gruntsūdeņiem. Pieejama ūdens spice, 3 fāžu elektrība un izstrādāta topogrāfija. Teritorija ir iežogota, īpašums bez apgrūtinājumiem.
Apkārtne ir klusa un piemērota dzīvošanai, vienlaikus nodrošinot ērtu piekļuvi pilsētas infrastruktūrai. Tuvumā pieejams sabiedriskais transports, veikali, skolas, bērnudārzi un aptiekas, kā arī T/C “Akropole” un T/C A7 atrodas dažu minūšu attālumā.
Продаётся земельный участок в Риге, на улице Олектес 19, в территории индивидуальной жилой застройки (Dzs1). Ровный участок рядом с лесом, с песчаным грунтом и без грунтовых вод. Есть водяная спица, трёхфазное электричество, топография. Территория огорожена, недвижимость без обременений.
Район тихий и подходит для комфортного проживания, одновременно обеспечивая удобный доступ к городской инфраструктуре. Поблизости доступны общественный транспорт, магазины, школы, детские сады и аптеки, а также торговые центры Akropole и A7 находятся всего в нескольких минутах езды.
|
City:
|
Riga
|
|
District:
|
Katlakalns
|
|
Street:
|
Upju [Map]
|
|
Area:
|
740 m²
|
|
Assignment:
|
Land for private house
|
|
Catastral number:
|
01001192068
|
|
Price:
|
53 700 € (72.57 €/m²)
|
| Phone: |
(+371)26-85-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Riga |
Number of unique visits: 1 Date: 24.05.2026 21:51 |
Advertisements © ss sia 2021