Pārdodas zemesgabals (nomas tiesības) klusā vietā pie meža. Plaša teritorija 1600 m² platībā, svaigs gaiss un ērta piebraukšana.

Uz zemesgabala atrodas vasarnīca (vagoniņš) ar atpūtas zonu, mantu glabātuvi un sanitāro mezglu ar dušu. Piemērots sezonālai dzīvošanai un atpūtai.

Labs variants vasarnīcai, dārzam vai turpmākai labiekārtošanai pēc savām vēlmēm.

Продаётся участок (право аренды) в тихом месте рядом с лесом. Просторная территория 1600 м², чистый воздух и удобный подъезд.

На участке расположен дачный домик (вагончик) с зоной отдыха, местом для хранения вещей и санузлом с душем. Подходит для сезонного проживания и отдыха.

Хороший вариант для дачи, огорода или дальнейшего обустройства под себя.

City, district: Liepaja and reg.
City/civil parish: Dunikas pag.
Township: Ječi
Street: Berzu iela 2 4 [Map]
Area: 1600 m²
Assignment: Another
Price: 3 000 € (1.88 €/m²)

Phone: (+371)26-70-***
Phone: (+371)22-04-***
E-mail: Send e-mail
Place:Liepaja and reg.

Number of unique visits: 1
Date: 19.05.2026 18:19