Продам двухкомнатную квартиру в центре города, теплая, красивый вид из окон на две стороны.
5 этаж. Требуется ремонт.

Pārdodu divistabu dzīvokli pilsētas centrā, silts, skaists skats no logiem uz abām pusēm.
5. stāvs. Nepieciešams remonts.

City, district: Ventspils and reg.
City/civil parish: Ventspils
Street: Sarkanmuižas dambis 21 [Map]
Rooms: 2
Area: 51 m²
Floor / floors: 5/5
Series: Lit pr.
House type: Panel
Facilities: Loggia
Price: 47 000 € (921.57 €/m²)

Phone: (+371)29-67-***
E-mail: Send e-mail
Place:Ventspils and reg.

Number of unique visits: 1
Date: 11.05.2026 15:40