Plašs 2 izolētu istabu dzīvoklis ar lodžiju, kas vērsta uz jūras pusi.
Aprīkots ar stikla pakešu logiem, centralizētu apkuri, boileri karstajam ūdenim un mainītu elektroinstalāciju.
Plānojums sastāv no divām izolētām istabām, atsevišķas virtuves, atdalīta sanitārā mezgla un koridora.
Tīra, kārtīga kāpņu telpa. Zeme zem mājas ir īpašumā.
Īpašums bez parādiem vai apgrūtinājumiem.
Zvaniet vai rakstiet, lai vienotos par tikšanās laiku īpašumā.

Просторная 2-комнатная квартира с изолированными комнатами и лоджией, выходящей на морскую сторону.
Оснащена стеклопакетами, центральным отоплением, бойлером для горячей воды и заменённой электропроводкой.
Планировка состоит из двух изолированных комнат, отдельной кухни, раздельного санузла и коридора.
Чистый и ухоженный подъезд. Земля под домом находится в собственности.
Недвижимость без долгов и обременений.
Звоните или пишите, чтобы договориться о времени просмотра объекта.

City, district: Talsi and reg.
City/civil parish: Mērsraga pag.
Township: Mērsrags
Street: Dzintaru iela 2 [Map]
Rooms: 2
Area: 51 m²
Floor / floors: 3/4
Series: Spec. pr.
House type: Panel
Facilities: Loggia, Parking
Price: 29 500 € (578.43 €/m²)

Klavs.
Phone: (+371)28-61-***
Phone: (+371)27-90-***
E-mail: Send e-mail
WWW: view
Place:Talsi and reg.
Address:Rīga, Baznīcas iela 7-1
Working
hours:
Mon.-Fri.09:00 - 23:00
Sat.09:00 - 23:00
Sun.09:00 - 23:00
Company:Tribus Realty SIA

Number of unique visits: 1
Date: 22.05.2026 16:14