Dzīvoklis tiek izīrēts ilgtermiņā maksātspējīgam īrniekam bez mājdzīvniekiem. Dzīvoklis ir mēbelēts ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku un interesantu dizainu. Netālu atrodas daudzi veikali, sabiedriskā transporta pieturas atrodas divu minūšu gājiena attālumā, kā arī tirgus un aptieka. Drošības nauda 300€

Сдаётся квартира на длительный срок платежеспособному , без животных. Мебелированная с необходимой техникой интересным дизайном. Рядом много магазинов, остановки транспорта в 2х минутах ходьбы, рынок, аптека. Залог 300€

City: Riga
District: Vecmilgravis
Street: Baltasbaznicas 34 [Map]
Rooms: 1
Area: 34 m²
Floor / floors: 5/5
Series: 103-th
House type: Brick-panel
Facilities: Parking
Price: 270 €/mon. (7.94 €/m²)

Place:Riga

Number of unique visits: 1
Date: 17.04.2026 18:04