Īpašnieks pārdod plašu, gaišu dzīvokli normālā stāvoklī.
Dzīvoklī ir divas lodžijas, divas tualetes un pieliekamais.

Ar starpniekiem nesadarbojos, lūdzu nezvanīt.
Sīkāku informāciju un papildus foto varu nosūtīt pa epastu.

Хозяин продает просторную, светлую квартиру в нормальном состоянии.
В квартире две лоджии, два туалета и кладовка.

С посредниками не сотрудничаю, просьба не звонить.
Более подробную информацию и фото могу прислать по эл. почте.

City: Riga
District: Purvciems
Street: Purvciema 20 [Map]
Rooms: 3
Area: 82 m²
Floor / floors: 1/9/elevator
Series: 119-th
House type: Panel
Facilities: Loggia, Parking
Price: 64 000 € (780.49 €/m²)

Phone: (+371)29-71-***
E-mail: Send e-mail
Place:Riga

Number of unique visits: 1
Date: 13.05.2026 19:50