Tiek izīrēts gaišs vienistabas dzīvoklis Pļavniekos ar panorāmas skatu pa logu. Interjers ir kopts.
Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots, gatavs ērtai dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem.
Dzīvokļa priekšrocības:
Panorāmas skats.
Pilnībā mēbelēts.
Visa nepieciešamā sadzīves tehnika.
Gatavs dzīvošanai uzreiz.
Atrašanās vieta:
Pļavnieki, attīstīta infrastruktūra.
Tuvumā veikali, sabiedriskais transports un pakalpojumi.
Ērta satiksme ar pilsētas centru.
Sazinieties, lai saņemtu papildu informāciju un vienotos par apskati.
Сдаётся светлая однокомнатная квартира в Плявниеках с панорамным видом из окон. В квартире выполнен качественный ремонт, интерьер ухоженный.
Квартира полностью меблирована и оборудована, готова для комфортного проживания без дополнительных вложений.
Преимущества квартиры:
Панорамный вид.
Полностью меблирована.
Вся необходимая бытовая техника.
Готова для проживания сразу.
Расположение:
Плявниеки, развитая инфраструктура.
Рядом магазины, общественный транспорт и сервисы.
Удобное сообщение с центром города.
Свяжитесь для получения дополнительной информации и организации просмотра.
|
City:
|
Riga
|
|
District:
|
Plyavnieki
|
|
Street:
|
Rudens 8 [Map]
|
|
Rooms:
|
1
|
|
Area:
|
35 m²
|
|
Floor / floors:
|
4/9
|
|
Series:
|
602-th
|
|
House type:
|
Panel
|
|
Price:
|
260 €/mon. (7.43 €/m²)
|
| Phone: |
(+371)29-57-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Riga |
Number of unique visits: 1 Date: 18.05.2026 10:02 |
Advertisements © ss sia 2021