Pārdod 3-istabu dzīvokli, ļoti laba atrašanas vieta, 467.sērija, 6.stāvs, nepieciešams remonts. Starpniekus lūgums netraucēt.
Продаем 3-комнатную квартиру с хорошей локацией, 467 серии, 6 этаж, необходим ремонт. Посредников просьба не беспокоить.
|
City:
|
Riga
|
|
District:
|
Latgales priekshpilseta
|
|
Street:
|
Latgales 243 [Map]
|
|
Rooms:
|
3
|
|
Area:
|
63 m²
|
|
Floor / floors:
|
6/9/elevator
|
|
Series:
|
467-th
|
|
House type:
|
Panel-brick
|
|
Facilities:
|
Loggia
|
|
Price:
|
55 000 € (873.02 €/m²)
|
| Place: | Riga |
 |
|
Number of unique visits: 1 Date: 21.05.2026 14:48 |
Advertisements © ss sia 2021