Iznomā mājīgu studio dzīvokli Centrā, Blaumaņa ielā (35 m²)
Izcila atrašanās vieta Blaumaņa ielā. Ilgtermiņa īrei pieejams mājīgs, kompakts dzīvoklis ar zemām komunālajām izmaksām. Dzīvoklis ir plašs savam izmēram, ar logiem.
Dzīvoklis atrodas zem 1. stāva.
Platība: 35 m²
Adrese: Blaumaņa 16/18
Aprīkojums / sadzīves tehnika:
veļas mazgājamā mašīna
ledusskapis
plīts virsma
iebūvēts tvaika nosūcējs
vannas istaba aprīkota ar visu nepieciešamo
dzīvoklis mēbelēts (kā redzams foto)
Māja un vide:
renovēta kāpņu telpa
laba skaņas izolācija ielas trokšņi nav dzirdami
Infrastruktūra: tuvumā lielveikali, kafejnīcas, skolas, bērnudārzi un citi ikdienai nepieciešami pakalpojumi.
Сдаётся уютная студия в центре, ул. Блауманя (35 м²)
Отличное расположение на улице Блауманя. Сдаётся в долгосрочную аренду уютная и компактная квартира с низкими коммунальными платежами. Квартира просторная для своего метража, есть окна.
Квартира находится ниже 1-го этажа (полуподвал).
Площадь: 35 м²
Адрес: Blaumaņa 16/18
хорошая шумоизоляция шум улицы не слышен
Инфраструктура: рядом магазины, кафе, школы, детские сады и всё необходимое для жизни.
Cozy studio apartment for rent in the city centre, Blaumaņa St (35 m²)
Excellent location on Blaumaņa Street. A cozy, compact apartment is available for long-term rent with low utility costs. The apartment feels spacious for its size and has windows.
The apartment is located below the 1st floor (semi-basement).
Size: 35 m²
Address: Blaumaņa 16/18
renovated staircase/entrance
good sound insulation street noise is not audible
Infrastructure: supermarkets, cafés, schools, kindergartens and other daily services nearby.
|
City:
|
Riga
|
|
District:
|
Centre
|
|
Street:
|
Blaumana 16/18 [Map]
|
|
Rooms:
|
1
|
|
Area:
|
35 m²
|
|
Floor / floors:
|
1/6
|
|
Series:
|
Recon.
|
|
House type:
|
Brick-panel
|
|
Price:
|
330 €/mon. (9.43 €/m²)
|
| Phone: |
(+371)26-97-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Riga |
Number of unique visits: 1 Date: 16.05.2026 10:58 |
Advertisements © ss sia 2021