Pārdošanā ekskluzīvs 2-istabu dzīvoklis vienā no prestižākajiem Rīgas dzīvojamiem projektiem – “Centra Nams”, klusajā centrā.

Īpašums atrodas izcilā lokācijā, ko raksturo parki, diplomātiskais rajons un Vecrīgas tuvums. Šī ir viena no stabilākajām un pieprasītākajām dzīvesvietām pilsētā, kas nodrošina gan augstu dzīves kvalitāti, gan ilgtermiņa investīciju vērtību.

Plānojums:
Plaša dzīvojamā istaba ar virtuves zonu
Guļamistaba ar iebūvētiem skapjiem
Koridors
Vannas istaba
Interjers un sajūta

Dzīvoklis veidots ar uzsvaru uz telpu, gaismu un funkcionalitāti. Panorāmas logi no grīdas līdz griestiem nodrošina maksimālu dienasgaismu un atver skatu uz Kronvalda parku un tenisa kortiem. Austrumu orientācija nodrošina patīkamu rīta sauli.

Aprīkojums:
Individuāli iebūvētas mēbeles
Pilnībā aprīkota virtuve ar sadzīves tehniku

Vecrīga pastaigas attālumā
Kronvalda parks, promenāde, Waterfront zona
Restorāni, kafejnīcas, kultūras infrastruktūra
Skolas un bērnudārzi tuvumā
Satiksme:
Lidosta aptuveni 15 minūšu attālumā
Jūrmala aptuveni 30 minūšu attālumā

Zeme īpašumā.
Par papildus samaksu iespējams iegādāties pazemes autostāvvietu.

Dzīvoklis piemērots gan komfortablai dzīvošanai, gan kā likvīds investīciju objekts Rīgas klusajā centrā ar stabilu vērtības pieauguma potenciālu.

Iespējama vienošanās par darījuma nosacījumiem.
Zvaniet, lai vienotos par apskates laiku.

Продаётся эксклюзивная 2-комнатная квартира в одном из самых престижных жилых проектов Риги – “Centra Nams”, в тихом Центре города.

Объект расположен в одной из наиболее востребованных и стабильных локаций столицы, в окружении парков, дипломатического квартала и в непосредственной близости от Старого города. Это место сочетает высокий уровень жизни и устойчивую инвестиционную ценность.

Планировка:
Просторная гостиная с кухонной зоной
Спальня со встроенными шкафами
Коридор
Ванная комната
Интерьер и атмосфера

Квартира выполнена с акцентом на пространство, свет и функциональность. Панорамные окна от пола до потолка обеспечивают максимальное естественное освещение и открывают вид на парк Кронвалда и теннисные корты. Восточная ориентация позволяет наслаждаться мягким утренним солнцем.

Оснащение:
Встроенная мебель индивидуального исполнения
Полностью оборудованная кухня с бытовой техникой

Старый город в пешей доступности
Парк Кронвалда, набережная, зона Waterfront
Рестораны, кафе, культурная инфраструктура
Школы и детские сады поблизости
Транспорт:
Аэропорт примерно 15 минут
Юрмала примерно 30 минут

Земля в собственности.
За дополнительную плату возможно приобретение парковочного места в подземном паркинге.

Квартира подходит как для комфортного проживания, так и как ликвидный инвестиционный объект в тихом центре Риги с устойчивым потенциалом роста стоимости.

Возможно обсуждение условий сделки.
Звоните, чтобы договориться о просмотре.

An exclusive 2-room apartment is offered for sale in one of the most prestigious residential projects in Riga – “Centra Nams”, located in the quiet centre.

The property is situated in one of the most desirable and stable locations in the city, surrounded by parks, the diplomatic district, and within walking distance to the Old Town. This area combines an exceptional quality of life with strong long-term investment value.

Layout:
Spacious living room with kitchen area
Bedroom with built-in wardrobes
Corridor
Bathroom
Interior & Atmosphere

The apartment is designed with a focus on space, light, and functionality. Floor-to-ceiling panoramic windows provide maximum natural light and open views towards Kronvalda Park and the tennis courts. The east-facing orientation allows for soft morning sunlight.

Features & Equipment:
Custom-built furniture
Fully equipped kitchen with appliances
Natural wooden parquet flooring
Central air conditioning system
Building & Amenities:
24/7 security and video surveillance
Gated and controlled territory
Well-maintained and representative common areas
Elevator with direct access to underground parking
Location:
Walking distance to the Old Town
Kronvalda Park, waterfront promenade, and Waterfront area
Restaurants, cafés, and cultural attractions nearby
Schools and kindergartens in close proximity
Transport:
Airport approximately 15 minutes away
Jurmala approximately 30 minutes away

The land is owned.
An underground parking space is available for an additional cost.

The apartment is suitable both for comfortable living and as a highly liquid investment property in Riga’s quiet centre with strong long-term value appreciation potential.
Negotiation of deal terms is possible.
Call to arrange a viewing.

City: Riga
District: Centre
Street: Republikas pl. 3 [Map]
Rooms: 2
Area: 61 m²
Floor / floors: 4/6/elevator
Series: New
House type: Panel-brick
Facilities: Parking
Price: 179 800 € (2 947.54 €/m²)

Phone: (+371)20-06-***
E-mail: Send e-mail
WWW: view
Place:Riga
Company:SIA "Ekspert Real Estate"

Number of unique visits: 1
Date: 18.05.2026 15:06