Dzivoklis ar atseviško ieieju. (divi dzivokli visa māja)

Izoletas istabas. Divstāvu dzīvoklis.

Izirējas -var skātities un iebraukt.

Ar mēbelem (iebuvetais skapis)var but ari citas mēbeles, ar sadzīves tehniku.

Ir trauku mazgājama mašina.

Boileris karstam udenim+50 (apmēram) euro elektriba.

Komunālie maksājumi ziema ap 160euro ar savu gazes apkūri (gāzes katls uz māju stava pagraba) - vasara ap 90 euro

Uz ilgu laiku var irēt.

Stavvieta pagalma +30 euro.

Kamēr ir sludinājums-izirējas dzīvoklis, zvaniet.

Можно смотреть и въезжать.

Дом во дворе. Две квартиры на весь дом. Двухэтажная квартира.
Светлая квартира. Сдается с возможностью снимать на годы.

Зимой счет комунальные 160евро с отоплением в среднем. Летом 90евро примерно.
Для горячей воды бойлер+50 евро примерно к электричеству.
Автостоянка во дворе +30 евро.

Есть вся техника, мебель. В данное время есть шкаф для одежды может быть и другая мебель.
Можно снимать и пустую или частично освобожденную от мебели или техники.

Есть посудомойка.

Закрытый подъезд.

Пока есть объявление звоните - сдается квартира.

City: Riga
District: Centre
Street: Avotu 50 [Map]
Rooms: 2
Area: 56 m²
Floor / floors: 2/2
Series: Pre-war house
House type: Wood
Price: 340 €/mon. (6.07 €/m²)

Place:Riga

Number of unique visits: 1
Date: 29.05.2024 11:16