Plašs un gaišs dzīvoklis Rīgas centrā – Brīvības iela 139

Pārdodam unikālu dzīvokli pašā Rīgas centrā, vienā no galvenajām pilsētas ielām – Brīvības ielā. Tas ir lielisks piedāvājums tiem, kas novērtē komfortu, kvalitāti un pilsētas dzīves ērtības.

Dzīvoklis atrodas 3. stāvā piecstāvu ēkā, kas pilnībā rekonstruēta 2006. gadā. Ēka atrodas lieliskā tehniskajā stāvoklī, ir aprīkota ar liftu un mūsdienīgu slēgtu kāpņu telpu, kas nodrošina papildu drošību un komfortu.

Dzīvokļa kopējā platība ir 109, 1 m².

Dzīvokļa plānojums:
-plaša guļamistaba ar privāto san. mezglu, (ir iespēja izveidot papildus guļamīstabu ap 10m2).
-apvienota virtuves un viesistabas zona.
-viesu WC,
-praktiska palīgtelpa 9m2.

Šāds telpu sadalījums padara dzīvokli ideāli piemērotu gan ģimenēm, gan kā ieguldījumu un iespēju to izīrēt stabiliem ilgtermiņa nomniekiem.

Papildu priekšrocības:
- Trīskāršie stikla pakešu logi
- augsti griesti (3, 35 m)
- Kamīns un kondicionieris
- Regulējama apkure ar individuālajiem skaitītājiem.
- Dzīvoklis pilnībā aprīkots.

Dzīvokļa plāns pielikumā.
Zvaniet, sarunāsim apskati.

Просторная и светлая квартира в центре Риги ул. Бривибас, 139
Продаётся уникальная квартира в самом центре Риги, на одной из главных улиц города улице Бривибас. Это отличное предложение для тех, кто ценит комфорт, качество и все преимущества городской жизни.
Квартира расположена на 3-м этаже пятиэтажного здания, полностью реконструированного в 2006 году. Дом находится в отличном техническом состоянии, оборудован лифтом и современной закрытой лестничной клеткой, что обеспечивает дополнительную безопасность и комфорт.
Общая площадь квартиры составляет 109, 1 м².
Планировка квартиры:
- просторная спальня с собственной ванной комнатой (есть возможность оборудовать дополнительную спальню площадью около 10 м²);
- объединённая кухня и гостиная
- гостевой туалет;
- практичное подсобное помещение 9m2.

Такое распределение помещений делает квартиру идеально подходящей как для семьи, так и в качестве инвестиции с возможностью сдачи в аренду надёжным долгосрочным арендаторам.
Дополнительные преимущества:
- тройные стеклопакеты;
- высокие потолки 3, 35 м;
- камин;
- кондиционер;
- регулируемое отопление с индивидуальными счётчиками;
- квартира полностью меблирована и оснащена всей необходимой техникой.
План квартиры прилагается.
Звоните, договоримся о просмотре.

Spacious and Bright Apartment in the Center of Riga – 139 Brīvības Street
A unique apartment is for sale in the very heart of Riga, on one of the city’s main streets – Brīvības Street, between Tallinas and Pērnavas Streets. This is an excellent opportunity for those who value comfort, quality, and the convenience of city living.
The apartment is located on the 3rd floor of a five-story building that was fully renovated in 2006. The building is in excellent technical condition and features an elevator and a modern secure staircase, providing additional safety and comfort.
The total area of the apartment is 109.1 m².
Apartment Layout:
- spacious bedroom with a private bathroom;(with the possibility to create an additional bedroom of approximately 10 m²)
- open-plan kitchen and living room
- guest WC with shower
- practical utility room 9m2

This layout makes the apartment ideal both for families and as an investment property with stable long-term rental potential.
Additional Advantages:
- triple-glazed windows;
- high ceilings (3.35 m);
- fireplace;
- air conditioning;
- adjustable heating with individual meters;
- the apartment is fully furnished and equipped.

The floor plan is attached.
Available video tour by request.
Please contact to arrange the view of the apartment.

City: Riga
District: Centre
Street: Brivibas 139 [Map]
Rooms: 3
Area: 109 m²
Floor / floors: 3/5/elevator
Series: Recon.
House type: Brick
Price: 180 000 € (1 651.38 €/m²)

Phone: (+371)28-00-***
Phone: (+371)28-84-***
E-mail: Send e-mail
WWW: view
Place:Riga
Company:Mercury Group

Number of unique visits: 1
Date: 20.05.2026 18:31