Izīrē 2-istabu dzīvokli pie jūras.
Mājīgs un pilnībā aprīkots dzīvoklis tikai 10 min līdz pludmalei.
2-guļamā gulta + dīvāns
Aprīkota virtuve (ledusskapis, plīts, trauki)
Gultas veļa, dvieļi, fēns
TV un Wi-Fi
Laba atrašanās vieta:
5 min līdz autobusa pieturai (15 min līdz centram)
Blakus 3 veikali
15 min līdz Beberlīni karjers un piedzīvojumu parkam Tarzāns
Minimālais īres termiņš 2 naktis.
Сдаётся 2-комнатная квартира у моря.
Уютная квартира со всем необходимым 10 минут до пляжа.
Двуспальная кровать + диван
Кухня с техникой и посудой
Постельное бельё, полотенца
ТВ и Wi-Fi
Рядом остановка (5 мин), до центра 15 мин.
В пешей доступности карьер Беберлини и парк приключений Тарзан.
Минимальный срок аренды 2 ночи.
|
City, district:
|
Liepaja and reg.
|
|
City/civil parish:
|
Liepaja
|
|
Street:
|
Atmodas Bulvāris 10 [Map]
|
|
Rooms:
|
2
|
|
Area:
|
47 m²
|
|
Floor / floors:
|
2/5
|
|
Series:
|
Chrusch.
|
|
House type:
|
Brick
|
|
Facilities:
|
Balcony
|
|
Price:
|
50 €/day (1.06 €/m²)
|
| Phone: |
(+371)20-08-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Liepaja and reg. |
Number of unique visits: 1 Date: 18.05.2026 21:10 |
Advertisements © ss sia 2021