Pilsoņu iela 14 - 24
Īpašnieks pārdod plašu četru istabu dzīvokli.
Plānojums ietver trīs izolētas istabas, palīgtelpu, apvienotu virtuvi ar viesistabu, balkonu, divas vannas istabas un garderobi.
Apkure ir gāzes, uzstādīti individuālie ūdens un apkures skaitītāji.
Mājas teritorija ir nožogota, iebraukšana notiek caur barjeru, tiek veikta videonovērošana.
Ir iespēja iegādāties autostāvvietu teritorijā.
Netālu atrodas Jurmala SPA ar baseinu un SPA zonu. Jūra ir pastaigas attālumā (3–5 minūtes). Blakus mājai ir visa nepieciešamā infrastruktūra: veikali, kafejnīcas, bērnudārzs un autobusa pietura.
Хозяин продаёт просторные четырёхкомнатные апартаменты.
Планировка включает три изолированные комнаты, подсобное помещение, объединённую кухню с гостиной, балкон, два санузла и гардеробную.
Отопление газовое, установлены индивидуальные счётчики на воду и отопление.
Территория дома огорожена, вход осуществляется через шлагбаум, ведётся видеонаблюдение.
Есть возможность приобрести парковочное место на территории.
Рядом находится Jurmala SPA с бассейном и спа-зоной. Море находится в пешей доступности (3-5 минут). Рядом с домом есть вся необходимая инфраструктура: магазины, кафе, детский сад и автобусная остановка.
|
City:
|
Yurmala
|
|
District:
|
Majori
|
|
Street:
|
Pilsoņu iela 14 [Map]
|
|
Rooms:
|
4
|
|
Area:
|
110.50 m²
|
|
Floor / floors:
|
4/4/elevator
|
|
Series:
|
New
|
|
House type:
|
Stone
|
|
Facilities:
|
Balcony
|
|
Price:
|
323 100 € (2 923.98 €/m²)
|
| Phone: |
(+371)27-00-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Yurmala |
 |
Number of unique visits: 1 Date: 21.05.2026 16:20 |
Advertisements © ss sia 2021