Izīrē mājīgu vienistabas dzīvokli Kauguros vasara jūras tuvumā.
Gaišs, pilnībā gatavs dzīvošanai dzīvoklis pēc svaiga remonta. Viss nepieciešamais jau iekšā:
plaša istaba,
virtuve ar pilnu komplektāciju (ledusskapis, plīts),
kārtīga sanitārā telpa.
Idealā atrašanās vieta: līdz jūrai tikai 10 minūšu gājienā. Blakus veikali, kafejnīcas, sabiedriskais transports viss nepieciešamais ērtai dzīvei.
Māja un pagalms: sakopta kāpņu telpa ar koda slēdzi, pagalmā ir vieta automašīnai.
Komunālie maksājumi – zemi: elektrība, gāze un ūdens tiek maksāti pēc skaitītājiem.
Brīvs no 19.05.2026. Izīrē uz vasaru.
Cena: 500 €/mēn. + drošības nauda 500 €.
Apskate pēc vienošanās.
Cozy 1-bedroom apartment in Kauguri Summer by the sea.
Bright and fully ready-to-move-in apartment after fresh renovation. Everything you need is already there:
spacious room,
fully equipped kitchen (fridge, stove)
tidy bathroom.
Perfect location: just a 10-minute walk to the sea. Shops, cafés, public transport – all within walking distance.
Building & yard: well-maintained entrance with a keycode lock, parking space available in the yard.
Low utility bills: electricity, gas, and water are paid according to meters.
Available from 19.05.2026. Rented for the summer.
Price: €500/month + €500 deposit.
Viewing by appointment.
Сдам уютную однушку в Каугури лето у моря.
Светлая, полностью готовая к проживанию квартира после свежего ремонта. Всё необходимое уже внутри:
просторная комната,
кухня с полной комплектацией (холодильник, плита),
аккуратный санузел.
Расположение мечта: до моря всего 10 минут пешком. Рядом магазины, кафе, остановка всё, что нужно для комфортной жизни.
Дом и двор: ухоженный подъезд с кодовым замком, во дворе есть место для машины.
Коммуналка низкая: электричество, газ и вода оплачиваются по счётчикам.
Свободна с 19.05.2026. Сдаётся на лето.
Цена: 500 €/мес + залог 500 €.
Просмотр по договорённости.
|
City:
|
Yurmala
|
|
District:
|
Kauguri
|
|
Street:
|
Skolas 69a [Map]
|
|
Rooms:
|
1
|
|
Area:
|
39 m²
|
|
Floor / floors:
|
4/5
|
|
Series:
|
Sm.fam.
|
|
House type:
|
Panel
|
|
Facilities:
|
Loggia, Parking
|
|
Price:
|
500 €/mon. (12.82 €/m²)
|
| Phone: |
(+371)29-77-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Yurmala |
Number of unique visits: 1 Date: 19.05.2026 16:38 |
Advertisements © ss sia 2021