Pārdod 1 istabas dzīvokli Bērzainē, 2.stāvā.
Dzīvoklis atrodas mājas vidussdaļā, kas nodrošina siltumu. Dzīvoklī uzstādīti kvalitatīvi logi, metāla ieejas ārdurvis, vannas istaba labā stāvoklī.
Dzīvoklim ir praktisks plānojums. Tas ir gaišs un silts. Sākotnēji neprasa ieguldījumus. Pakāpeniski veicot sev tīkamus uzlabojumus, tas ļaus jaunajam dzīvokļa īpašniekam, iekārtot savu mājokli pēc savām vēlmēm un gaumes.
Zeme īpašumā. Dzīvoklis bez parādiem un apgrūtinājumiem.
Ir savs pagrabs, ir pie mājas autostāvvieta.
Blakus atrodas veikals, sabiedriskā transporta pietura, skola, bērnu dārzs, 5 min. attālumā Cēsu klīnika.
Netālu skaistā upe Gauja, pastaigu takas. Īpašums atrodas mierīgā, zaļā vidē, kas lieliski piemērota ērtai ikdienas dzīvei.
--
1-Bedroom Apartment for Sale in Bērzaine (2nd Floor)
This mid-building apartment is naturally exceptionally warm, bright, and cozy. It features high-quality windows, a secure metal entrance door, and a bathroom in good condition.
With its practical layout, the apartment is move-in ready and requires no immediate investment. This allows the new owner to settle in comfortably right away and gradually update the interior to their own taste and style.
Key Benefits:
Ownership: Land is owned (not leased).
Status: Clear title with no debts or encumbrances.
Storage & Parking: Includes a private basement storage unit and convenient parking right next to the building.
Excellent Location:
The property is situated in a peaceful, green environment that is perfect for comfortable daily living. Everything you need is close by:
Grocery store, public transport stop, school, and kindergarten are just steps away.
Cēsu Klīnika (hospital) is only a 5-minute commute.
The beautiful Gauja River and scenic walking trails are nearby, offering great outdoor recreation.
---
Продается 1-комнатная квартира в Берзайне (2-й этаж)
Квартира расположена в середине дома, что обеспечивает отличное тепло. Установлены качественные окна, надежная металлическая входная дверь, ванная комната находится в хорошем состоянии.
У квартиры практичная планировка она светлая и уютная. Первоначально жилье не требует никаких вложений: можно сразу заезжать и жить, постепенно обустраивая интерьер по своему вкусу и желаниям.
Главные преимущества:
Земля в собственности
Юридически чистая: квартира без долгов и отягощений.
Бонусы: есть свой подвал и парковка прямо у дома.
Отличная локация:
Дом расположен в тихом, зеленом месте, которое идеально подходит для комфортной повседневной жизни. Всё необходимое находится рядом:
Магазин, остановка общественного транспорта, школа и детский сад в шаговой доступности.
Цесисская клиника (Cēsu klīnika) всего в 5 минутах езды.
Неподалеку протекает живописная река Гауя и обустроены прогулочные тропы.
|
City, district:
|
Cesis and reg.
|
|
City/civil parish:
|
Cēsis
|
|
Street:
|
Emīla dārziņa 7 [Map]
|
|
Rooms:
|
1
|
|
Area:
|
26 m²
|
|
Floor / floors:
|
2/5
|
|
Series:
|
Chrusch.
|
|
House type:
|
Brick
|
|
Facilities:
|
Parking
|
|
Price:
|
29 500 € (1 134.62 €/m²)
|
| Phone: |
(+371)20-56-***
Show number
|
| E-mail: |
Send e-mail |
| Place: | Cesis and reg. |
Number of unique visits: 1 Date: 17.05.2026 20:34 |
Advertisements © ss sia 2021