SIA Vervo ir transporta un loģistikas uzņēmums, kas piedāvā starptautiskos lopu transporta pakalpojumus, eksporta lopu pārvadājumus ar specpiekabēm.
Regulāri vedam dzīvus buļļus uz Turciju, Vāciju, Holandi, Šveici u. c. virzienos. Mums ir speciāli aprīkotas mašīnas lopu transportēšanai.
SIA Vervo sniegtie mājlopu transporta pakalpojumi ir droši, jo visas ar lopu transportēšanu saistītās darbības veic atbildīgi, pieredzējuši un sertificēti profesionāļi ar lielu pieredzi atbilstoši dzīvnieku pārvadāšanas prasībām, ievērojot visas barošanas, dzirdīšanas un atpūtas pauzes.
SIA Vervo liellopu transporta pakalpojumi ir vienkārši un ērti, jo par jebkuru jautājumu saistībā ar liellopu transporta pakalpojumiem Jūs konsultēs Jūsu personīgais transporta menedžeris, kurš arī sniegs informāciju transportēšanas laikā par dzīvnieku atrašanās vietu un stāvokli.
Mūsu lopu transporta pārvadājumi ir izdevīgi, jo vienmēr izvēlamies piemērotāko transporta veidu, maršrutu un piegādes laiku Jūsu lopiem. Vienmēr sniedzam bezmaksas konsultāciju par jebkura veida liellopu transporta pakalpojumiem.

Cena par 1 km: 0.10 €
Cena stundā: 10 €
Tālrunis: (+371)27-74-***
Tālrunis: (+371)67-67-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Tīraines iela 1, Rīga, LV1058
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 17:30
Uzņēmums:Vervo SIA

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:09.09.2019 09:05