Elektromotors Minn Kota Endura Max 40Lb ir lielisks saldūdens elektromotors, paredzēts montēt uz laivas tranča, kājas garums 93 cm, 12V, 40 lb griezes moments, triecienizturīga kompozītmateriālu kāja, 5 ātrumi, teleskopisks rokturis. Motors nav smags, ir viegli pārvadājams un uzticams. Lai nebojātu motora ātrumu slēdzi, svarīgi atcerēties, ka ātrumus jāslēdz lēnām, ar pāris sekunžu pauzi, tādējādi izvairoties no motora bojāšanas neadekvāti lietojot.

Šis elektromotors ir līdz pat 5 reizēm ekeonomiskās par Minn Kota Endura C2 elektromotoriem, ja runa ir par manevrēšanu un pārvietošanos mazos ātrumos. Pilnā gaitā braucot ar šo motoru ekonomija nav tik iespaidīga. Šī ekonomija rodas dēl digitālas impulsa veida barošanas sistēmas, kura ievērojami samazina strāvas zudumus, kad nepieciešami mazi dzinēja apgriezieni. Papildus bonuss – šim motoram ir variatora tipa ātrumu regulēšana.

Pārbaudīts modelis gadu gaitā. Iesakām izvēlēties atbilstošu akumulatoru šeit: akumulatori elektromotoriem

Labiem akumulatoriem nepieciešams arī atbilstošs lādētājs, kurs ievērojami paildzinās akumulatoru mūžu. Lādētājus var atrast šeit: akumulatoru lādētāji

Minn Kota Endrua C2 un Endura MAX elektromotori vairumā gadījumu mums ir uz vietas, veikalā, tāpat kā akumulatori, klemmes, atbilstoši lādētāji – daudz un dažādi, visām gaumēm un rocībām.

Neskaidrību gadījumā kontaktējieties ar mūsu personālu, palīdzēsim izvēlēties atbilstošu komplektu konkrētai laivai, pārvadāšanai un ērtai lietošanai. Vairāk informācijas saitē zem sludinājuma.

Marka: Minn Kota
Modelis: Endura max
Izlaiduma gads: 2019
Dzinēja jauda (z.s.): 1
Cena: 379 €
Tālrunis: (+371)29-37-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Krasta iela 99a, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:19.09.2019 14:53