Tiek pārdots nekustamais īpašums atpūtas vieta “Rāzna”. Nekustamā īpašuma sastāvā ietilpst 6 būves un 4 nepabeigtas ēkas un 12 zemes gabali ar dažādām platībām.

Nekustamais īpašums atrodas Rēzeknes novadā, Kaunatas pagasta rietumu daļa, netālu no robežas ar Mākoņkalna pagastu, tuvu pie Rāznas ezera un valsts reģionālā autoceļa P56 (malta-Kaunat), apzīvotā vietā Rāzana, atpūtas īpašumu teritorijā.

Apkārtnē atrodas arī atsevišķas viensētas, lauksaimniecībā un mežsaimniecībā izmantojami īpašumi, nedzīvojamiem objekti. Saskaņā ar Rēzeknes novada teritorijas plānojumu īpašums atrodas Vasarnīcu un dārzkopības kooperatīvu apbūves teritorijā.

Rāznas ezera krasta ainaviska teritorija, ar nelielu kritumu ezera virzienā. Dažām zemes vienībām izbūvēts elektropievads, centralizēta ciemata ūdensapgāde un kanalizācija. Izbūvēta centrālapkures sistēma ar apkures katlu un metāla/tērauda radiatoriem.

Saskaņā ar Rēzeknes novada teritorijas plānojumā paredzēto teritorijas plānoto (atļauto) izmantošanu – īpašums atrodas vasarnīcu un dārzkopības kooperatīvu apbūves teritorijā (DzS2).

Atpūtas vieta “Rāzna” administratīvas ēkas ar platību 111, 8 m2 un piekrītošu zemes gabalu ar platību 763 m2 plānojumā ietilpst 3 telpu grupas. Telpu grupas ar platību 76, 6m2 plānojumā ietilpst administratīvš telpas un sanitāri tehniskā telpa, telpu grupas ar platību 17, 9 m2 plānojumā ietilpst priekštelpa un divas tualetes, telpu grupas ar platību 17, 3 m2 plānojuma ietilpst katlu telpa.

Ēkas fasādes apadare galvenokārt no krāsota dekoratīva apmetuma. Kopumā fasāde ir apmierinoša stāvoklī, ar lokāliem krāsojuma un apmetuma defektiem. Iekštelpas pamatā laminātparketa seguma grīdas, ieejas zonē, sanitārtehnsikajās un tualetes telpās – flīžu, katlu telpā – betona. Sienu apdarē izmantots krāsojums, sanitāri tehniskajās un tualetes telpās – krāsojums un flīzes. Grietu apdarē izmantoti “piekārto griestu” dekoratīvie paneļi, kā arī krāsojums. Uzstādītas finierētas/laminētas koka iekšdurvis, kā arī metāla ārdurvis. Uzsādīts apmierinošas kvalitātes sanitārais aprīkojums, bet daļēji demontēts. Uzstādītas koka elemntu kāpnes. Stikla pakešu logi metāla/PVC rāmjos. Atsevišķās telpās konstatēti apdares bojājumi, dušas telpās daļēji demontēts sanitārais aprīkojums.

Informācija par parējām ēkām un zemesgabaliem tiks nosūtīta pēc pieprasījuma uz norādīto e-pastu.

Pilsēta, rajons: Rēzekne un raj.
Pilsēta/pagasts: Rēzekne
Iela: Rāzna [Karte]
Platība: 24284 m²
Pielietojums: Zeme privātmājas būvēšanai
Cena: 300 000 € (12.35 €/m²)


Vieta:Rēzekne un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 27.05.2022 14:32