Fantastiska iespēja, kāda gadās tikai vienreiz dzīvē. Tagad ar 50% atlaidi no iepriekšējās cenas. Tikai 35000 eiro. Zvani un piesakies apskatei. Nepalaid garām tādu izdevību iegūt savu sapņu māju.

Skaistāka trīsdesmito gadu villa Kurzemē. Saglabājušās ļoti daudzas oriģinālās detaļas - grīdas flīzes, kāpņu un balkonu margas. Daudzās istabās rotājumi uz griestiem.
Ēkai ir divi balkoni. Viens uz austrumiem uz kura no rīta dzert kafiju. Otrs uz rietumiem pie kura ir vecs skaists dārzs ar nokarenajiem vītoliem. Īpašumā ietilpst vēl viena vienstāva koka dzīvojama māja, kā arī pamatīgas mūra sienas no zirgu staļļa, kurās var izbūvēt papildus dzīvojamās telpas.

Ideāla vieta īres dzīvokļu izveidošanai un attīstīšanai ņemot vērā, ka Skrundas militārajā pilsētiņā aktīvi darbojas NATO daļas un viņiem ir pietiekoši daudz līdzekļu, lai varētu atļauties labus, jaunus dzīvokļus.

Nesošās konstrukcijas un jumts ir labā stāvoklī. Ēkai ir nepieciešams iestiklot logus, ierīkot apkuri un sakārtot elektrību. Sienas tikai jānokrāso un gatava dzīvošanai.

Celtniecības gads: 1934
Atrašanās vieta: līdz Rīgai 156 kilometri, līdz Liepājai 60 km
Adrese: “Jaunrudbārži”, Rudbāržu pagasts, Skrundas novads GPS 56, 643012, 21, 891886
Lietderīgā platība: 650 kvadrātmetri galvenajai ēkai. Vēl ir vienstāvīga koka dzīvojamā ēka un skaistas staļļu sienas ar arkām. Plus Rudbāržu centrā milzīgs mūra šķūnis.
Zemes gabals 2, 84 ha
Nams ar vairākām palīgēkām atrodas agrākajā Rudbāržu pils kompleksa teritorijā.
Īpašuma zeme robežojas ar asfalta seguma ceļu 1, 5 km attālumā no galvenās šosejas. Teritorijā atrodas augļu koku dārzs 0, 34 ha platībā, gleznains dīķis, parks un alejas. Pieguļošajā zemes īpašumā atrodas arī palīgēkas dzirnavu un spirta brūža mūri, dzirnavu aizsprosts, guļbūves kūts, lauku pagrabs un sena, no laukakmeņiem celta zirgu staļļa mūra paliekas.
Salīdzinoši greznā nama celtniecība tika pabeigta 1934. gadā. Jaunrudbāržu ēka tika celta zemnieka Ciņa ģimenei. Nama arhitektūra kolonnas, terases, balkoni, kāpnes un kāpņu margas, podiņu krāsnis un grīdu flīzes ir raksturīgās sava laika arhitektūrai.
Trīsstāvu ēka ir visai iespaidīga būve 650 kvadrātmetru. Tajā ir aptuveni 20 telpas (gan izolētas, gan caurstaigājamas) un tik pat daudz mazas istabiņas, kuras izveidotas pielāgojot feldšeru punkta vajadzībām. Vairāki sanitārie mezgli. Jaunrudbāržu nams saglabājies nosacīti labā stāvoklī, padomju okupācijas laikā tas tika apkurināts un kārtīgi apsaimniekots ēkā atradās slimnīca, aptieka, feldšeru punkts, bibliotēka, arī dzīvokļi.
Ēkai bija pievilkta centrālā apkure. Krāsns apkure nav saglabājusies, toties ir pieci skursteņi pie kuriem var attiecīgi izbūvēt krāsnis vai kamīnus. Visas komunikācijas. Betona dakstiņu jumta segums. Saglabājies ir nama oriģinālais krāsojums. Telpās ir krāsotas sienas, koka dēļu un flīžu grīdas segums. Ēkā ir augsti griesti, liels pagrabs, kā arī plaši bēniņi, kurus var izbūvēt kā mansarda stāvu.
Ideālā stāvoklī saglabājušās visas nesošās konstrukcijas un sienas.
No nama fasādes puses paveras iespaidīgs skaists skats uz plašo apzaļumoto teritoriju, seno parku ar alejām, apstādījumiem un mūru paliekām, savukārt no sētas puses to ieskauj padomju laika apbūve, kuru nevar pamanīt aiz kokiem.

Pilsēta/pagasts: Rudbāržu pag.
Pilsēta, rajons: Kuldīga un raj.
Ciems: Rudbārži
Iela: Jaunrudbārži [Karte]
Platība: 650
Stāvu skaits: 3
Istabas: 20
Zemes platība: 2.84 ha.
Ērtības: Dīķis, Dārzs, Šķūnis
Kadastra numurs: 62820080324
Cena: 35 000 €


Vieta:Kuldīga un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:19.09.2019 09:53