Lv: Augstvērtīgu un ilgmūžīgu stikla kapakmeņu izgatavošana sākot no 1550 Eur. Mēs piedāvājam kā gatavus, viegli uzstādāmus dizainus, kuru vidējā cena ir ~3000 Eur, tā arī unikālus skulpturālus pieminekļus un memoriālus ģimenes vai individuālai piemiņai. Pārbaudīta un uzticama kvalitāte visos klimatiskajos apstākļos. Iespējamas skaistas kombinācijas ar laukakmeni un granītu. Kapa vietas dizaina izveide. Kapu soliņi no stikla.

Bezmaksas konsultācijas laikā mēs palīdzēsim Jums rast labāko risinājumu Jūsu vajadzībām un budžetam. Apkalpošana un piegāde visā pasaulē.

RU: Изготовления высококачественных и долговечных стеклянных надгробных памятников от 1550 евро. Предлагаем kak готовые, легко устанавливаемые дизайны, так и уникальныe семейные и индивидуальные скульптурныe памятники и мемориалы. Проверенное и надежное качество во всех климатических условиях. Возможны красивые сочетания с валуном и гранитом. Разработка всего дизайна места захоронения.

Во время бесплатной консультации мы поможем вам найти лучшее решение для ваших потребностей и бюджета. Всемирная обслуживания и доставка.

Cena: 1 550 €
Tālrunis: (+371)20-69-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.01.2020 19:32