Продаю коллекцию деревьев из полудрагоценных камней, так же делаю деревья на заказ(более 80 довольных клиентов) с Вашим выбором камней, размера и дизайна. Не вся коллекция представлена на фоторафиях, для полной информации, пожалуйста, звоните/пишите в вастап, вайбер. Отличный подарок.

Pārdodu koku kolekciju no pusdārgakmeņiem, es arī izgatavoju kokus pēc pasūtījuma (vairāk nekā 80 apmierinātu klientu) ar akmeņu izvēli, izmēru un dizainu. Ne visa kolekcija ir parādīta fotogrāfijās, lai iegūtu pilnīgu informāciju, lūdzu, zvaniet / rakstiet Vastap, Viber. Lieliska dāvana.

Используя энергию камней, деревья скомбинированны таким образом, чтобы они оберегали дом, в котором деревья будут находиться, от несчастий и бед, чтобы они притягивали в него добрые и светлые события. Листочки дерева делаются из отполированных кусочков натуральных камней амазонита, редких ракушек, сердолика, аквамарина, граната, аметиста, джаспера, родонита, радужного камня, нефрита, яшмы, кварца, цитрина, авантюрина, янтаря, коралла и других полудраоценных камней. Крона дерева насыщает дом положительной энергетикой, а корни поглощают отрицательную. Таким образом, деревья из камней – это символ растущего процветания, служащий своеобразным магнитом, притягивающим удачу в делах. Астрологи утверждают, что такое дерево из натуральных камней должно быть в каждом доме.

Izmantojot akmeņu enerģiju, koki tiek apvienoti tādā veidā, lai tie pasargātu māju, kurā būs koki, no nelaimēm un nepatikšanām, lai tajā piesaistītu labus un gaišus notikumus. Koka lapas ir izgatavotas no slīpētiem dabisko akmeņu gabaliņiem - amazonīta, retiem gliemežvākiem, karneola, akvamarīna, granātābolu, ametista, jašma, rodonīta, varavīksnes akmens, nefrīta, jašma, japāna, kvarca, citrīna, aventurīna, dzintara, koraļļiem un citiem pusdārgakmeņiem. māja ir pozitīva enerģija, un saknes absorbē negatīvo. Tādēļ akmens koki ir augošas labklājības simbols, kas kalpo kā sava veida magnēts, kas biznesā piesaista veiksmi. Astrologi apgalvo, ka šāds koks, kas izgatavots no dabīgiem akmeņiem tai ir jābūt katrā mājā.

Tips: Bižutērija
Ražotājs: M
Stāvoklis: jaun.
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems
Cena: 7 €
Vieta:Rīga, Iļģuciems

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.09.2019 17:16