Calcimix D3 – divi vienā: kalcija un D3 vitamīna uzņemšanai. Dzeramajam ūdenim pievienojams līdzeklis. Jālieto 5-10ml Calcimix uz 10L ūdens.

Tumšais un aukstais gadalaiks ir pārbaudījums ne tikai cilvēkiem, bet arī putniem. Dodiet Saules spēku saviem putniem.

D vitamīns ir neaizvietojams vielmaiņas procesos, īpaši, kas attiecas uz kalcija un fosfora uzņemšanu un to līmeņa regulēšanu, kas ir atslēga skeleta veselībai – stipriem kauliem, spēcīgam knābim un nagiem. Otra, ne mazāk svarīga, ir D vitamīna nozīme dējējvistu veselībā. Lai taptu ola, tiek patērēts liels daudzums kalcija – tā līmeņa regulācijai dējejvistas organismā ir jādarbojas kā precīzam pulkstenim. Bez D vitamīna tas nebūs iespējams. Saules gaisma dod tikai nelielu daļu no veselam putnam nepieciešamās holikalciferola devas, jo ādas laukums,
kas nonāk saskarē ar dienasgaismu ir pavisam neliels.

CalciMix D3, īpaši koncentrēta, dzerama uztura piedeva kalcija un D3 vitamīna (holikalciferola) daudzuma papildināšanai organismā to nepietiekamības gadījumā vai profilaktiski.

Lietošana:
Dējējvistām – olas čaumalas stiprināšanai, dējības uzlabošanai.
Broileriem, tītariem, pīlēm, zosīm, baložiem, fazāniem un citu sugu putniem – kaulaudu stiprināšanai kaulaudu deformācijas gadījumā.
Liellopiem, aitām, kazām – osteoporozes, parēzes (pēc atnešanās) un ganību tetānijas profilaksei. Cūkām – rahīta un osteoporozes riska mazināšanai, labas kaulaudu mineralizacijas nodrošināšanai un auglības uzlabošanai.

- Uzlabo dējību
- Uzlabo olas čaumalas kvalitāti
- Nodrošina kalcija līdzsvaru kaulaudos
- Uzlabo auglību
- Aizsargā pret parēzi pēc atnešanās
- Satur optimālu kalcija, magnija un D3 vitamīna daudzumu
- Šķīdumā ir D3 vitamīns

Līdzeklis tiek pievienots dzeramajam ūdenim: 5-10ml Calcimix D3 uz 10L ūdens. Profilaktiski šķidrumu lieto reizi 4-5 dienās. Pieejams 100ml, 500ml un 5L iepakojumos.

CalciMix ir iespējams iegādāties specializētājā putnkopības preču interneta veikalā (spiest uz saites pie sludinājuma kontaktiem) vai zvanot uz norādīto tālruni. Ātra un nedārga piegāde visā Latvijā.

Atrašanās vieta: Cits
Cena: 2.49 €
Tālrunis: (+371)20-05-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Cits
Adrese:"Plaukas", Zasas pagasts, Jēkabpils novads
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 18:00
Uzņēmums:SIA "Saimniecība Vistiņas"

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.11.2019 22:22